Skocz do zawartości

Po aktualizacji nie mozna pracować na bazie danych

Polecane posty

Dzień dobry,

Mam problem z Subiektem GT po najnowszej aktualizacji. Na głównym stanowisku została pobrana i zainstalowana najnowsza aktualizacja program uruchomił się bez problemu.

Na drugim stanowisku w trakcie uruchamiania jest komunikat:

"Nie można pracować na bazie danych.

Wersja bazy danych jest nowsza od wersji programu.

Nalezy zaktualizować program.

Brak aktualnej informacji o abonamencie."

Mam wykupiony abonament i nigdy nie było takiego problemu.

Jak teraz zaktualizować program jak nie mam takiej opcji podczas uruchamiania??

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
31 minut temu, Kamil Kubat napisał:

Podobne pytanie, nie mogę w subiekcie pobrać nowszej wersji niż 1.77 HF3 przez co nie mogę dokonać deklaracji jpk. Czy muszę skorzystać z ręcznego pobrania z ftp pliku ulepsz czy problem jest jakiś chwilowy? Pokazuje mi że wersja jest aktualna pomimo odświeżania a ta wersją jest 1.77 HF3

Ok już wiem - tak trzeba było zrobić :) działa :)

Link to postu
32 minuty temu, Kamil Kubat napisał:

Podobne pytanie, nie mogę w subiekcie pobrać nowszej wersji niż 1.77 HF3 przez co nie mogę dokonać deklaracji jpk.

Pytanie nie jest podobne, problem w wątku dotyczył aktualizacji sieciowej, czyli pobrania aplikacji w sieci lokalnej, a nie pobrania nowej wersji z internetu, z serwerów firmy InsERT.

 

34 minuty temu, Kamil Kubat napisał:

Czy muszę skorzystać z ręcznego pobrania z ftp pliku ulepsz

Nie, nie musi Pan... Może Pan wyjaśnić dlaczego nie odświeżyła się informacja o nowszej wersji programu... Nie musi Pan też pobierać aplikacji z serwera ftp, można go pobrać również ze strony producenta: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/abonament/subiekt_gt/pobierz.html

 

36 minut temu, Kamil Kubat napisał:

czy problem jest jakiś chwilowy?

Już wszyscy powinni otrzymać informację o nowszej wersji 1.78 HF4, więc to raczej jakiś problem po Pana stronie. Informacja o najnowszej wersji 1.79 nie została jeszcze wysłana do wszystkich użytkowników.

 

37 minut temu, Kamil Kubat napisał:

Pokazuje mi że wersja jest aktualna pomimo odświeżania a ta wersją jest 1.77 HF3

To też odświeżamy nie oznacza, że operacja ta się powodzi, proszę odczytać informacje o ostatnim udanym połączeniu:

image.png.27dc2ff4d22743df118bbe93def3d95a.png

Link to postu
Podobne pytanie, nie mogę w subiekcie pobrać nowszej wersji niż 1.77 HF3 przez co nie mogę dokonać deklaracji jpk. Czy muszę skorzystać z ręcznego pobrania z ftp pliku ulepsz czy problem jest jakiś chwilowy? Pokazuje mi że wersja jest aktualna pomimo odświeżania a ta wersją jest 1.77 HF3
Brak podłączonego konta Insert daje taki efekt z brakiem odświeżania najnowszej wersji programu..
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...