Skocz do zawartości

Automatyzacja - moment uruchomienia automatu

Polecane posty

Poustawiałam sobie automaty - najpierw naliczenie składki wspólnika (wg. harmonogramu na 1 dzień miesiąca), następnie wygenerowanie deklaracji ZUS ( wg harmonogramu na 3 dzień miesiąca) i następnie wysłanie deklaracji do pliku (po zapisaniu deklaracji). I okazało się, że automaty działają dopiero jak uruchomię program dla danego podatnika. Czyli jak mam kilkudziesięciu podatników to muszę wejść do każdego podatnika żeby automaty zadziałały, bo nie działają.  Czyli to taka połowiczna automatyzacja, bo w danym dniu miesiąca ktoś musi wejść do każdego podatnika. 

Link to postu

Dzień dobry, Pani Agnieszko dziękujemy za sugestię związane z modułem Automatyzacja :).

19 godzin temu, Agnieszka Bożym napisał:

Czyli jak mam kilkudziesięciu podatników to muszę wejść do każdego podatnika żeby automaty zadziałały, bo nie działają

Tak, na ten moment, aby automat się uruchomił, należy włączyć podmiot klienta biura.

 

Zdajemy sobie sprawę z potrzeb i oczywiście planujemy rozwijać Automatyzację pod kątem ich obsługi w biurach rachunkowych, ale jest to proces skomplikowany i czasochłonny.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...