Skocz do zawartości

Dodawanie treści opisu do słownika

Polecane posty

Dziękuję. Widzę, że żadne z treści operacji nie przeniosło się do Rewizora Nexo, więc trzeba będzie odnowa wszystko wpisywać. Czy na pewno nie ma opcji dodawania treści z poziomu wprowadzania dokumentów? Trochę trudno się co chwilę przełączać między modułami, żeby coś dodać. W Rewizorze GT dodanie opisu było możliwe w 1-2 sekundy.

Link to postu

Zauważyłam jeszcze, że wpisanie początku treści, a następnie wciśnięcie spacji powoduje, że "Nie znaleziono....." Początek się znajduje ale tylko 4 pozycje, które zaczynają się tak samo (reszty nie można podejrzeć), a wpisanie spacji powoduje, że system ich nie znajduje, pomimo, że są wpisane w rejestrze - Opisy operacji w Konfiguracji. Gdzie można zgłosić taki problem? Coś tu nie działa... Dla mnie jest to istotna kwestia, która powoduje, że muszę wszystko wpisywać od początku.

Link to postu
17 godzin temu, Marta Nowacka napisał:

W konfiguracji w opisach operacji gospodarczych wpisałam kilka treści które się powtarzają (tak jak Pan wskazał). Mam tam listę powtarzających się operacji. Niestety przy wprowadzaniu dokumentów księgowych treść niektórych operacji się nie wyświetlają, chociaż są wpisane. Jaka może być tego przyczyna?

Proszę o przesłanie zrzutów ekranu konfiguracji opisów operacji gospodarczych i dekretu, na którym nie widzi Pani opisu.

17 godzin temu, Marta Nowacka napisał:

Zauważyłam jeszcze, że wpisanie początku treści, a następnie wciśnięcie spacji powoduje, że "Nie znaleziono....." Początek się znajduje ale tylko 4 pozycje, które zaczynają się tak samo (reszty nie można podejrzeć), a wpisanie spacji powoduje, że system ich nie znajduje, pomimo, że są wpisane w rejestrze - Opisy operacji w Konfiguracji. Gdzie można zgłosić taki problem? Coś tu nie działa... Dla mnie jest to istotna kwestia, która powoduje, że muszę wszystko wpisywać od początku.

Znak spacji również jest znakiem, który jest wyszukiwany w opisach operacji gospodarczych. Mając przykładowy opis "Zakup towarów handlowych" jesteśmy w stanie wyszukać go po frazie "zakup ", jednak program nie znajdzie go, gdy użytkownik wpisze "zaku ".

Link to postu

Szkoda, bo była to dla mnie niezwykle przydatna funkcja. 

 

A czy pole w którym wprowadza się konta można bardziej rozszerzyć? Powiększyć? W Rewizorze GT można go było zmaksymalizować do całego ekranu. Widać było nawet 16 pól do wpisywania kont, a w Nexo jest tylko 4 - co bardzo utrudnia wprowadzenie np. wyciągu bankowego.

REWIZOR GT.png

Nexo.png

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...