Skocz do zawartości

JPK V7M brak ewidencji sprzedaży w pliku po aktualizacji do 1.78 HF4

Polecane posty

Witam Serdecznie,

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

W generowanym pliku jpk za miesiąc styczeń , po aktualizacji Subiekta GT do wersji 1.78 HF4  brak jest ewidencji sprzedaży.

Plik wskazuje na poprawność wygenerowanego pliku , jednak sprzedaż jest w nim nie zawarta , generuje tylko i wyłącznie zakupy.

Dodam że plik wysyłam co miesiąc i do tej pory nigdy nie było problemu, aż do dzisiejszego dnia , czy problem leży po stronie aktualizacji i błędu w niej zawartej ? Czy coś się zmieniło miedzy czasie i przegapiłem zmianę i wymagane są zmiany w GT

 

Link to postu
36 minut temu, Łukasz Dutka napisał:

Albo przychodzi Panu jakiś pomysł do głowy co mogłoby być przyczyną , za nim będę szukał wsparcia technicznego ? 

Pierwsze, najprostsze, od którego należy zacząć - wybrał Pan metodę zaawansowaną, a potem nie zaznaczył sprzedaży (albo zaznaczył i wybrał metodę inną niż Pan używa, np kasową, kiedy rozlicza się pan memoriałowo).

Niech Pan usunie JPK_V7M i wygeneruje ponownie, uważnie patrząc na wszelkie "ptaszki".

Link to postu

Witam,

 

Do tej pory używałem metody uproszczonej , po Pana odpowiedzi próbując wygenerować plik metodą zaawansowaną wybierając metodą memoriałowa występuje błąd krytyczny , przy wyborze metody kasowej przechodzę tylko i wyłącznie do rejestru zakupów ( przediał  itp ) 

Zauważyłem że przy generowaniu pliku  omija kompletnie rejestr sprzedaży Vat, zatrzymując się i licząc rejestr zakupów, tak jakby nie widział sprzedaży :( 

 

 

Link to postu

Jest to błąd w wersji programu Profilowanie GRID.
Udostępniona została nowa wersja programu z dnia 09.02.2024
https://www.gtit.pl/dane/profile_grid/install_ProfilowanieGRID.exe

 

Po zainstalowaniu tej wersji proszę z menu program wykonać funkcję odinstaluj procedury profilowania, a następnie zainstaluj procedury profilowania.

Żadne ustawienia nie zostaną skasowane.

 

Przepraszam za błąd. Dotyczył wersji GT 1.78 i 1.79

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...