Skocz do zawartości

aktualizacja sql 12.00 na 15.00


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Dariusz Nowak,

Polecane posty

Witam!

 

Mam w pracy dwa komputery pracujące niezależnie i chciałbym przerzucić jeden podmiot, do tej pory robiłem archiwizację na jednym i dearchiwację na drugim jednak gdy teraz próbuje to wychodzi na to że na kompie źródłowym jest sql w wersji 15.00 a na starym ciągle 12.00 

Nie bardzo wiem skąd ta różnica 🙄 wydaje mi się że jeszcze kilka miesięcy temu te wersje były takie same

 

Pytanie jak zaktualizować sam sql 

Link to postu
2 godziny temu, Michał Dąbrowski napisał:

Na tym samym kompie mam bazę nexo i ona już jest w wersji 15.00

 

Baza GT pozostaje w wersji 12.00

To niestety nie tak, to nie są wersje baz danych tylko wersje serwerów SQL, może Pan posiadać 50 serwerów SQL w różnych wersjach z różnymi nazwami instancji, proszę wybrać rozwiązanie docelowe, skoro posiada Pan już serwer SQL w wersji 15 to możne Pan po prostu zacząć z niego korzystać, a serwer SQL w wersji 12 odinstalować. 

  • Lubię to 1
Link to postu
3 godziny temu, Daniel Kozłowski napisał:

To niestety nie tak, to nie są wersje baz danych tylko wersje serwerów SQL, może Pan posiadać 50 serwerów SQL w różnych wersjach z różnymi nazwami instancji, proszę wybrać rozwiązanie docelowe, skoro posiada Pan już serwer SQL w wersji 15 to możne Pan po prostu zacząć z niego korzystać, a serwer SQL w wersji 12 odinstalować. 

Pomocna była instrukcja podlinkowana przez przedmówcę, której nie udało mi się samemu znaleźć

Dziękuję za pomoc

 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...