Skocz do zawartości

Instalacja Sello

Polecane posty

Witam,

Jestem poczatkujacy jezeli chodzi o uzywanie Sello, ale widze w tym programie spory potencjal i chcialbym go uzywac w codziennej pracy z Allegro. Mam tylko jeden problem. Pobowalem zainstalowac go na moim komputerze, ktory juz ma mssql server 2010 i caly czas wyskakiwalmi blad, ze instalacja nie moze byc ukonczona. Myslalem, ze to cos nie tak z moim komputerem, wiec sprobowalem zainstalowac sello na moim laptopie gdzie mam sql sqerver 2008 i mialem ten sam problem. Pomyslalem, ze to moze miec cos wspolnego z juz zainstalowanymi serverami wiec sprobowalem zainstalowac sello na wirtualnej maszynie z windowsem XP. Rezultat byl dokladnie taki sam!!!

Czy ktos moglby mi pomoc?

Link to postu

A na tych wcześniejszych komputerach to jaki masz Windows bo na systemach Windows Vista, Windows 7, Windows 8, z włączoną kontrolą konta użytkownika (UAC) konieczne jest uruchomienie instalatora w trybie administratora (opcja dostępna z menu kontekstowego pod prawym klawiszem myszy).

 

Może to tylko coś takiego prostego. Daj znać.

Link to postu

A na tych wcześniejszych komputerach to jaki masz Windows bo na systemach Windows Vista, Windows 7, Windows 8, z włączoną kontrolą konta użytkownika (UAC) konieczne jest uruchomienie instalatora w trybie administratora (opcja dostępna z menu kontekstowego pod prawym klawiszem myszy).

 

Może to tylko coś takiego prostego. Daj znać.

 

Fajnie by bylo, gdyby to bylo takie proste.

Niestety problem nie jest zwiazany z UAC, gdyz mam ta opcje wylaczona. Odinstalowalem sql server z komputera, aby sprawdzic czy to cos pomoze , ale mimo tego wciaz wyskakuje ten sam blad

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...