Skocz do zawartości

PIECZĘĆ KSIĘGOWA

Polecane posty

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry, w nawiązaniu do powyższej informacji mam pytanie czy można stworzyć schemat dekretacji dla samego zapisu vatowskiego? Chodzi mi o to, aby importując przez portal biura faktury zakupowe na paliwo na samochody osobowe od razu wskazać im odpowiedni schemat na zapisy do rejestru VAT zakupu. Czy dobrze rozumiem, że jeżeli powstanie zapis w rejestrze VAT na odliczenie wysokości 75% to dekret do księgi zrobiony na podstawie powyższego zapisu powstanie automatycznie, jeśli mam zrobiony automat na automatyczne dekretowanie dokumentów, które pojawiają się w systemie?

Link to postu
3 godziny temu, Monika Siemieniukowska-Gosieniecka napisał:

Dzień dobry, w nawiązaniu do powyższej informacji mam pytanie czy można stworzyć schemat dekretacji dla samego zapisu vatowskiego?

Oczywiście, nawet przykład takiego schematu został podany w ostatniej odpowiedzi przed Pani pytaniem.

 

3 godziny temu, Monika Siemieniukowska-Gosieniecka napisał:

Chodzi mi o to, aby importując przez portal biura faktury zakupowe na paliwo na samochody osobowe od razu wskazać im odpowiedni schemat na zapisy do rejestru VAT zakupu. Czy dobrze rozumiem, że jeżeli powstanie zapis w rejestrze VAT na odliczenie wysokości 75% to dekret do księgi zrobiony na podstawie powyższego zapisu powstanie automatycznie, jeśli mam zrobiony automat na automatyczne dekretowanie dokumentów, które pojawiają się w systemie?

Tak, powinno dać się uzyskać taki efekt.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...