Skocz do zawartości

Synchronizacja z K-ex nie działa

Polecane posty

Panowie mam problem,

 

3 dni mi działała synchronizacja z k-exem a później wszystko padło.

 

Przy wysyłaniu niby wysyła jest info o oczekiwaniu na akceptacje i tyle... przy kliknięciu na odbierz nic się nie dzieje, niby mieli ale statusy się nie zmieniają (zazwyczaj nie wywala też błędu).

 

Dziś pojawił się błąd:

Synchronizacja paczek z serwisem K-EX.:

1375Premature end of data in tag Opis line 1

1375Premature end of data in tag Przesylka line 1

1375Premature end of data in tag Parametry line 1

1375Premature end of data in tag Dane line 1 (0x80004005)

 

Ma ktoś jakieś pomysły ?

Link to postu

A mam pytanie odnośnie integracji z K-exem. Dzisiaj ustawiam wszystko i mi błąd jako tako nie wyskakuje na temat nadań. Po kliknięciu na wysyłanie i odbieranie od dostawców paczka ma status oczekuje. Jak chce wydrukować etykiete i wszystkie dokumenty wyskakuje mi informacja że K-ex musi zaakceptować wszystkie paczki i nie ma etykiety. Jedyne co moge wydrukować zbiorcze zestawienie nadań. Czy po jakimś czasie dopiero K-ex przesyła dane i jeśli tak to jak długo trzeba czekać na taką etykiete oraz pełną dokumentacje?? Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to postu

Nie wysyłamy kexem, ogólnie support ze strony kexa jest średnio pomocny. Sami nie wiedzą gdzie jest błąd - jak widać team sello też chyba nie ma pojęcia ;) - tymczasowe rozwiązanie to dodanie do panelu administracyjnego z listami filtru pokazującego listy zaimportowane przez webapi i ręczny druk tych listów.

Link to postu

Powiem wam tylko, jeśli zrobicie paczki potem klikacie synchronizuj Dostawcy paczek, wszystko się pięknie ładnie zsynchronizuje w paczkach będziecie mieli numery paczek z 2 na początku.

 

Po tym wszystkim poczekajcie około 10-15 minut i ponownie trzeba zsynchronizować Dostawców paczek! Żeby sello pobrało informację, że paczka jest już zaakceptowana i wtedy będziecie mieli możliwość wydrukowania etykiety.

 

Sello i Kex nie posiadają Automatycznej synchronizacji!

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...