Skocz do zawartości

Instalacja Sello NX do Subiekta GT

Polecane posty

Cześć,

chciałbym zainstalować Sello NX. Pracuję na Subiekcie GT, mam stworzony serwer. Na tym samym serwerze planuję instalację Sello NX i nie chciałbym zepsuć istniejącej już bazy i serwera. W zakładce zaawansowany w instalatorze mam do wyboru instancje SQL - INSERTGT i INSERTNEXO. Mam komunikat "Instacja INSERTGT spłenia wymagania INSERT nexo", a przy instancji INSERTNEXO, że zostanie zainstalowany SQL Server 2019. Aktualnie używam wersji 2016.

 

Którą opcję wybrać? Przy instalacji Sello NX stworzyć nową bazę?

Link to postu

Dzień dobry,

W dniu 25.02.2024 o 20:20, Marek Wiśniewski napisał:

Przy instalacji Sello NX stworzyć nową bazę?

tak, należy stworzyć nową bazę z racji tego, że Sello NX nie współpracuje z Subiektem GT na jednej bazie danych.

W dniu 25.02.2024 o 20:20, Marek Wiśniewski napisał:

Na tym samym serwerze planuję instalację Sello NX i nie chciałbym zepsuć istniejącej już bazy i serwera. W zakładce zaawansowany w instalatorze mam do wyboru instancje SQL - INSERTGT i INSERTNEXO. Mam komunikat "Instacja INSERTGT spłenia wymagania INSERT nexo", a przy instancji INSERTNEXO, że zostanie zainstalowany SQL Server 2019. Aktualnie używam wersji 2016.

Jeśli chodzi o instancję to według Pana preferencji może Pan utworzyć nową lub użyć istniejącej. Przy wyborze istniejącej instancji należy się upewnić, że spełnia ona poniższe wymagania.

 

Edytowane przez Arkadiusz Cieśla
Subiekt GT nie współpracuje z Sello NX na jednej bazie danych.
  • Lubię to 1
Link to postu
15 minut temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

tak, należy stworzyć nową bazę z racji tego, że Sello NX nie współpracuje z Subiektem GT

Współpracuje. W SNX podłącza się nowo utworzoną bazę do GT (lub Subiekt Nexo).

 

PS

Pewnie tak miało to zabrzmieć, ale wyszło jakby Sello NX nie dało się podłączyć do GT. 😁

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...