Skocz do zawartości

Wdrożenie SELLO NX

Polecane posty

Dzień dobry

Szukam kogoś kto wdrąży do nas do firmy SELLO NX

Chciałem instalować baselinkera , ale po założeniu tematu na zjednoczonych sprzedawcach zasugerowana mi że rozsądniejszym posunięciem będzie SELLO

 

Posiadamy obecnie Subiekt gt Wysyłamy około 60 paczek na allegro poprzez menadżera allegro

Chcemy uciec z ręcznego opisywania każdej etykiety oraz zautomatyzować drukowanie paragonów oraz przyspieszyć proces pakowania

Z tego co wyczytałem w nowym SELLO jest podobny asystent pakowania co w baselinkerze i można zbierać zamówienia i pakować przez kolektor danych .. Proszę również informacje czy tak właśnie jest ?

 

 

Proszę o pomoc czy jest jakąś firma lub osoba która oczywiście odpłatnie może pomóc

 

Z wyrazami szacunku Marcin Kolorz SuperOdżywki

 

Link to postu

Generalnie samym tematem wdrażania zajmują się Partnerzy InsERT, więc jeśli nikt się nie zgłosi poprzez forum, można poszukać w swojej okolicy firmę świadczącą takie usługi: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/znajdz_punkt_serwisowy/mapa.html

 

16 minut temu, Marcin Kolorz napisał:

Z tego co wyczytałem w nowym SELLO jest podobny asystent pakowania co w baselinkerze i można zbierać zamówienia i pakować przez kolektor danych .. Proszę również informacje czy tak właśnie jest ?

Jest zalążek asystenta pakowania - nie ma jeszcze wsparcia dla czytników kodów kreskowych, ale mamy to w planach w niedalekiej przyszłości. Modułu do zbierania zamówień z obsługą kolektora jeszcze nie ma - przynajmniej jeśli chodzi o nasze wewnętrzne rozwiązania. Natomiast do samego systemu nexo (którego częścią jest Sello NX) są dostępne różne rozszerzenia pisane przez firmy zewnętrzne.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...