Skocz do zawartości

Pola w kolumnach "Data wysłania e-mail" oraz "Wysłał e-mail" nie są uzupełniane po wysłaniu wiadomości jeśli został dołączony do niej dodatkowy załącznik

Polecane posty

Witam ponownie.

Jeśli wysyłam fakturę poprzez opcję "Drukuj" -> "Wyślij e-mail", oraz dodam do wiadomości jakiś dodatkowy załącznik (na przykład inny dokument), pola "Data wysłania e-mail" oraz "Wysłał e-mail" dla tej pozycji pozostają puste pomimo, że powiązania istnieją pomiędzy fakturą a wysłaną wiadomością.

image.png.a24efdb9bd6a8d17e13dbf576798700a.png

image.png.966876fd210f35095a29156418557e80.png

image.png.fbb11ad36b0a04c7a3851a1bb7dffb77.png

image.png.bc5b2890481c55614334d528165970d0.png

Link to postu

Dzień dobry,

nie udało się powtórzyć błędu.

Z jakiej wersji programu Pan korzysta? Czy na pewno wiadomość została wysłana, a nie utknęła w skrzynce nadawczej? Korzysta Pan ze wbudowanego klienta poczty czy z jakiegoś zewnętrznego?

  • Dziękuję 1
Link to postu
36 minut temu, Kacper Panek napisał:

Czy na pewno wiadomość została wysłana, a nie utknęła w skrzynce nadawczej?

Faktycznie, wiadomość utknęła w skrzynce odbiorczej (i nie tylko ta jedna, widzę, że od wczoraj żadne wiadomości nie idą). Przepraszam za kłopot w takim razie, czas na ponowną walkę w pocztą.

37 minut temu, Kacper Panek napisał:

Z jakiej wersji programu Pan korzysta?

48.2.1. Prawdopodobnie będziemy robić aktualizację jak wyjdzie już wersja 50.

39 minut temu, Kacper Panek napisał:

Korzysta Pan ze wbudowanego klienta poczty czy z jakiegoś zewnętrznego?

Z wbudowanego.

Link to postu

A ja mam pytanie - czasami zdarza się jakiś problem z desynchronizacją skrzynki i np. mail z fakturą poleci, ale w kartotece dok. sprz. nie zostanie wpisana osoba i data wysyłki emaila.

Używamy tego mechanizmu (kolumn) żeby szybko mieć wgląd co zostało wysłane, a co jeszcze nie.

 

Mając Gestora da się podłączyć emaila do obiektu faktury z poziomu emaila po fakcie, jednak nie ma to efektu na kolumnie kartoteki (jest to pole, a nie powiązanie).

 

Czy dałoby radę dodać jakiś dialog (pytajnik) podczas takiego powiązywania "Czy wpisać dany e-mail w kolumnę wysłane obiektu dokumentu sprzedaży?" (nie może to być zawsze, bo może być wiele emaili powiązanych, stąd po prostu tylko pytanie przy tworzeniu powiązania ręcznie).

 

Zdarzy się nawet, że ktoś ręcznie wyśle (albo z innego programu, ale tej samej skrzynki), i dobrze gdyby można było takiego maila związać.

Edytowane przez Ernest Sadowski
Link to postu

Dzień dobry,

W dniu 6.03.2024 o 09:58, Ernest Sadowski napisał:

Mając Gestora da się podłączyć emaila do obiektu faktury z poziomu emaila po fakcie, jednak nie ma to efektu na kolumnie kartoteki (jest to pole, a nie powiązanie).

 

Czy dałoby radę dodać jakiś dialog (pytajnik) podczas takiego powiązywania "Czy wpisać dany e-mail w kolumnę wysłane obiektu dokumentu sprzedaży?" (nie może to być zawsze, bo może być wiele emaili powiązanych, stąd po prostu tylko pytanie przy tworzeniu powiązania ręcznie).

zapisaliśmy sugestię do wdrożenia w przyszłych wersjach programu.

 

W dniu 6.03.2024 o 09:58, Ernest Sadowski napisał:

A ja mam pytanie - czasami zdarza się jakiś problem z desynchronizacją skrzynki i np. mail z fakturą poleci, ale w kartotece dok. sprz. nie zostanie wpisana osoba i data wysyłki emaila.

Z jakiej wersji programu Państwo korzystają? Czy tego typu sytuacje nie miały miejsca wyłącznie przed wersją 46, czy nadal się zdarzają?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...