Skocz do zawartości

Czy klienci odróżniają kuriera Pocztex od Poczty Polskiej?

Polecane posty

Ostatnio zamawiałem kilka paczek, wszystkie kurierem a tu dostaję powiadomienie z linkiem do śledzenia dotyczącym Poczty Polskiej... okazało się, że to Pocztex, aczkolwiek jako klient poczułem lekki zgrzyt - wybieram kuriera a tu Poczta ;).

 

widzisz, a ja zamawiałem Pocztą Polską - Paczka24. Na drugi dzień dzwoni domofon, a w nim głos "Dzień dobry - kurier"  ;D i teraz albo pomyłka albo żona znowu coś zamówiła o czy nie wiem.

Link to postu

Zdarza się, że trzeba się tłumaczyć za "Pocztex Kurier48", że to nie jest typowy kurier mimo nazwy i dlatego w jeden dzień nie doręczyli. Tak samo jest prawdopodobne, że spory odsetek odbiorców uzna kurierkę Pocztex za "zwykłą pocztę", jak w śród nich trafi się maruda, roszczeniowiec albo złośliwiec lub tez wyjdzie jakaś przygoda z dostawą (nie koniecznie z winy Pocztexu) to z pozytywem różnie może być.

Link to postu

Zdarza się, że trzeba się tłumaczyć za "Pocztex Kurier48", że to nie jest typowy kurier mimo nazwy i dlatego w jeden dzień nie doręczyli. Tak samo jest prawdopodobne, że spory odsetek odbiorców uzna kurierkę Pocztex za "zwykłą pocztę", jak w śród nich trafi się maruda, roszczeniowiec albo złośliwiec lub tez wyjdzie jakaś przygoda z dostawą (nie koniecznie z winy Pocztexu) to z pozytywem różnie może być.

 

Zgadza się ja potwierdzam. Nie mam problemu z pozytywami, ale zdarza się, że gwiazdka braknie za coś. Nawet dziś dostałem 4 gwiazdki za doręczenie w 48h usługą Kurier48.

Ja nie wiem jakiego czasu Klient oczekiwał od usługi o nazwie zawierającej "48" ...

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Ja mam do tematu pytanie trochę w inną stronę.

Jak wiadomo, ceny listów poleconych poszły "lekko" w górę.

Co sądzicie o oferowaniu usługi kurier pocztex 48 zamiast poleconego?

Usługa wydaje się być lepsza dla klienta, ale nadal jeśli ktoś będzie śledził

po numerze wysyłki to wychodzi na to, że jest to coś innego.

Mam obawy, że klienci będą narzekali.

Link to postu

Witam,

 

Ja mam do tematu pytanie trochę w inną stronę.

Jak wiadomo, ceny listów poleconych poszły "lekko" w górę.

Co sądzicie o oferowaniu usługi kurier pocztex 48 zamiast poleconego?

Usługa wydaje się być lepsza dla klienta, ale nadal jeśli ktoś będzie śledził

po numerze wysyłki to wychodzi na to, że jest to coś innego.

Mam obawy, że klienci będą narzekali.

 

Wypróbuj polecony e-commerce. Pokazuje się wprawdzie jako paczka mini na śledzeniu, lecz w realu jak zwykły polecony, a kosztuje o wiele mniej niż polecony gab. B.

 

https://ecommerce.poczta-polska.pl/pl/obsluga-wysylek/pakiet-polecony-ecommerce

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...