Skocz do zawartości

Brak kodu dostawy na remanencie

Polecane posty

Czy jest Pan pewien, że partia, której nadał/edytował Pan kod dostawy to ta, którą faktycznie Pan widzi w raporcie remanentu?

 

Subiekt nie śledzi zmian kodu partii ani nie blokuje jego edycji po wystawianiu dokumentów np. rozchodujących - innymi słowy: można edytować kody wstecznie.

Tym samym jakiekolwiek edycje zmieniają pole źródłowe w bazie danych i nie ma opcji aby różne widoki w programie pokazywały inne dane.

 

A może po drodze jest jakieś przetwarzanie korektami/zleceniami produkcyjnymi/przesunięciami miedzymagazynowymi? Np. edytuje Pan oryginalną partie, ale na magazynie w rzeczywistości jest jej zwrot (chociaż ten powinien chyba mieć taki sam numer partii, to możliwe, że jest gdzieś bug w programie dla szczególnego przypadku, ale nie wiem - trzeba by sprawdzić).

Edytowane przez Ernest Sadowski
Link to postu

Nadałem kod dostawy wszystkim partiom pewnej grupy towarów i jestem pewien, że tą partę widzę w remanencie.

 

Na tym zrzucie ekranu z 'Informatora' widać że dostępne są towary z partii 22012024 oraz 12022024

 

Nexo.thumb.png.c007ce3976f1c046cf0c826a7675d1c5.png

A na remanencie nie widać żadnych danych w Kodzie dostawy - ten produkt to jest np. pozycja nr 1, 2 i 3 na poniższym zrzucie ekranu (widać po tych samych cenach zakupu):

 

Nexo2.thumb.png.eb60a873945f66453378bd778a0aad03.png

Link to postu
16 godzin temu, Marcin Ł napisał:

Na tym zrzucie ekranu z 'Informatora' widać że dostępne są towary z partii 22012024 oraz 12022024

Nie widać jaki to towar, nie widać w którym magazynie się znajduje...

 

16 godzin temu, Marcin Ł napisał:

A na remanencie nie widać żadnych danych w Kodzie dostawy - ten produkt to jest np. pozycja nr 1, 2 i 3 na poniższym zrzucie ekranu (widać po tych samych cenach zakupu):

Nie widać jaki to towar, nie widać w którym magazynie, nie widać na jaki dzień, nie widać w jaki sposób są prezentowane dane w raporcie (grupowanie)...

 

Reasumując - nic nie widać, nie widać podstawowych informacji, które mogłyby pomóc w odpowiedzi na Pana pytanie.

 

16 godzin temu, Marcin Ł napisał:

Nadałem kod dostawy wszystkim partiom pewnej grupy towarów i jestem pewien, że tą partę widzę w remanencie.

Jeśli nie pokazał Pan informacji w programie, na podstawie których nabył Pan tę pewność, to budzi to uzasadnione wątpliwości, że jednak w nieprawidłowy sposób przegląda Pan dane programu. W każdym razie nie powtarzam problemu na wersji 49.0.1.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...