Skocz do zawartości

Synchronizacja z nexo

Polecane posty

Witam

 

Chciałbym żeby Sello pobierało bazę towarów z nexo.

Wchodzę w Administracja->Parametry->Zewnętrzny system sprzedaży

Tutaj mam do wyboru Nexo/SubiektGT/Navireo

Po wciśnięci "Nexo" okno znika i nic się nie dzieje ani nie pojawia.

 

Po wciśnięciu subiektGT/Navireo pokazuje się karta "Parametry połączenia z systemem sprzedaży" w której można skonfigurować synchronizację.

 

Jak mam zsynchronizawać Sello z Nexo w takiej sytuacji?

 

Nexo oraz Sello są zaktualizowane.

 

Z góry dziękuję za pomoc

Link to postu

Proszę chwilę zaczekać. Przy otwieraniu tego okna ładowanych jest dużo więcej zasobów (.NET Framework) i to trwa dłużej za pierwszym razem.

 

Jeśli mimo tego okno się nie pojawia, proszę się upewnić, że na komputerze zainstalowany jest system Subiekt nexo a wraz z nim .NET Framework 4.5.

Proszę również wejść w okno raportu i dalej do pełnego logu - czy tam nie ma jakichś błędów odnośnie nexo.

Link to postu

Bez względu na czas oczekiwania "parametry połączenia z systemem sprzedaży" się nie pokazują.

Jest zainstalowany .NET framework wraz z nexo.

W raporcie brak błędów:

2014-05-14 13:23:50 Zakończono: odbieranie parametrów

2014-05-14 13:23:50 Zakończono aktualizację parametrów.

2014-05-14 13:23:50 Parametry wszystkich serwisów są aktualne.

2014-05-14 13:23:50 Rozpoczęto aktualizację wersji parametrów.

2014-05-14 13:23:50 Rozpoczęto odbieranie parametrów

...............

 

 

 

.NET Framework

<32Bit>

2.0.50727.5477

 ->C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727

4.0.30319.18444

 ->C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319

 

<64Bit>

2.0.50727.5477

 ->C:\Windows\Microsoft.NET\Framework64\v2.0.50727

4.0.30319.18444

 ->C:\Windows\Microsoft.NET\Framework64\v4.0.30319

 

< Installed .NET Frameworks >

.NET FW 2.0 SP 2

.NET FW 3.0 SP 2

.NET FW 3.5 SP 1

.NET FW 4.5.1

 

 

Edit:Chciałbym zainstalować starszą wersję 1.15.2 żeby zobaczyć czy w niej uda się zsynchronizować sello z bazą nexo ale nigdzie nie mogę znaleźć linków do starszych wersji sello do pobrania.

 

 

 

Link to postu
  • 8 lat później...

Dzień dobry,

Podbijam temat Synchronizacji. 

Mam połączone Sello z Subiektem GT, obecnie przenieśliśmy cały system na Nexo Pro i potrzebuję aktualnej instrukcji w jaki sposób prawidłowo przepiąć i ustawić system. Jeśli gdzieś ten temat pojawił się na forum, to prośba link, bo nie mogę znaleźć.

Dziękuję 

Link to postu

Samej bazy Sello nie można przepiąć pomiędzy GT i nexo. Trzeba utworzyć nową bazę w Sello i ją połączyć z Subiektem nexo w parametrach systemu sprzedaży.

Towary należy pobrać do Sello, tak samo z ofertami z Allegro.

Oferty te należy połączyć z towarami zmianami zbiorczymi w module AUKCJE (Ctrl+B) -> zakładka Towary. W ofertach w Allegro musi być coś, co pozwoli wykonać takie automatyczne powiązanie (np. symbol towaru).

 

Dopiero po takim powiązaniu aukcji z towarami proponuję pobierać transakcje - będą one miały wtedy podpięty właściwy towar z Subiekta.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...