Skocz do zawartości

Jaka SZYBKA drukarka do etykiet adresowych

Polecane posty

Witam.

Obecnie posiadam drukarkę termiczną do drukowania etykiet adresowych ZEBRA 2844 ale jest wolna. Czy znacie jakąś drukarkę która wydrukuje na maksymalnej prędkości etykiety adresowe bez robienia przerw między każdą kolejną etykietą? W ogóle czy da się w Sello ustawić prędkość i czarność tej drukarki? W ustawieniach drukarki mam tam jakieś swoje ustawienia ale one nie są w ogóle uwzględnianie gdy drukuje z Sello. Ktoś wie coś na ten temat?

Link to postu

Czy chodzi o to że model 2844 drukuje osobno każdą etykietę? To znaczy nie drukują się ciągle tylko drukarka podciąga z powrotem każdą etykietę i wyrównuje nową ?

 

Bo ja mam ten sam model i też nie byłem w stanie tego ustawić, a kolega kupił jakiś nowszy model (nie pamiętam jaki) to po kliknięciu drukuj - etykiety wylatują ciągle z drukarki bez tego podciągania.

Link to postu

Czy chodzi o to że model 2844 drukuje osobno każdą etykietę? To znaczy nie drukują się ciągle tylko drukarka podciąga z powrotem każdą etykietę i wyrównuje nową ?

 

Bo ja mam ten sam model i też nie byłem w stanie tego ustawić, a kolega kupił jakiś nowszy model (nie pamiętam jaki) to po kliknięciu drukuj - etykiety wylatują ciągle z drukarki bez tego podciągania.

 

No dokładnie coś w tym stylu. Zauważyłem jednak, że jak np w ms wordzie dam drukowanie na zebrze ale ustawie kilka kopii tego samego dokumentu do wydruku to druk leci bez zadnych przerw. Czy to nie czasem jest wina jakiegoś małego bufora drukarki?

 

Druga sprawa to czy wiadomo coś na temat ustawień tej drukarki w Sello? Tak jak pisałem Sello ignoruje ustawienia drukarki tych zapisanych w panelu sterowania systemu windows. D się to jakoś zmienić?

Link to postu

No dokładnie coś w tym stylu. Zauważyłem jednak, że jak np w ms wordzie dam drukowanie na zebrze ale ustawie kilka kopii tego samego dokumentu do wydruku to druk leci bez zadnych przerw. Czy to nie czasem jest wina jakiegoś małego bufora drukarki?

 

Druga sprawa to czy wiadomo coś na temat ustawień tej drukarki w Sello? Tak jak pisałem Sello ignoruje ustawienia drukarki tych zapisanych w panelu sterowania systemu windows. D się to jakoś zmienić?

Ja wykorzystuję ją do Subiekta tylko i nie udało mi się nic wykombinować.

 

Alwin opisywał na forum problem z jakąś zebrą, też do Subiekta, i dzielił się swoimi wnioskami ale nie mogę teraz tego znaleźć.

Link to postu

Ogólnie Subiekt czy Sello mają w tyłku ustawienia sterownika, w subiekcie zawsze przed wydrukowaniem muszę zmienić format etykiety

https://forum.sello.pl/index.php?topic=6917.msg45500#msg45500

 

W Sello do dziś nie wiem co zrobiłem ale przy dwóch różnych wydrukach mam inne ustawienia szybkości i zaczernienia.

 

Tak czy inaczej w Sello jest różnica pomiędzy ręcznym wybraniem drukarki, a stałym przypisaniem jej do wydruku.

 

 

Link to postu

Alwin pokierujesz mnie gdzie w Sello mogę zobaczyć ustawienia drukarki tak jak to pokazałeś w tym swoim drugim poście?

 

2. tak wyglądają parametry sterownika spod subiekta

 

Dodano: Ty to miałeś spod Subiekta a da się spod Sello?

 

Dodano: Mógłbyś jeszcze to wyjaśnić? Jak mogę ręcznie wybrać drukarkę a jak stale ją przypisać?

Tak czy inaczej w Sello jest różnica pomiędzy ręcznym wybraniem drukarki, a stałym przypisaniem jej do wydruku.

Link to postu

Z ustawieniami drukarki to jest tak, że panuje nad nimi biblioteka wydruków użyta w Sello. Z jednej strony zapewne bierze ona ustawienia z panelu sterowania, z drugiej, niektóre parametry są ustawiane we wzorcu wydruku (w edytorze, np we właściwościach elementy xtrReport1, Using settings of the default Printer), a jeszcze z trzeciej strony, część parametrów narzuca Sello (wybór drukarki).

Link to postu

Jedyne co tu mi do głowy przychodzi to nie drukować spod Sello tylko dawać eksport do pliku pdf i drukować z pod windowsa i wtedy są czytane ustawienia drukarki te z panelu sterowania.

Druga myśl jaka tutaj mi się nasuwa to dać opcję w sello "drukuj z windowsa" lub coś w tym stylu i żeby wyskakiwało to okno windosowkie odnośnie wydruku.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...