Skocz do zawartości

Notatka na liście magazynowej - jak usunąć zduplikowane notatki

Polecane posty

W słowniku szablonów notatek trzeba dodać szablon z zaznaczonym wydrukiem i oznaczyć go jako szablon domyślny.

 

Natomiast błąd który się pojawia mówi, że w linii 12 jest nieprawidłowy znak [ itd.

 

[Paczka_Notatki].Text = finalNote;

To jest niepoprawny zapis.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

 

notatki-duplikat.png

 

Jak widać do paczki mam notatkę, która składa się z trzech linijek tego samego tekstu. Ktoś wypełnił 3 razy formularz dostawy allegro i dlatego sello wypisało to 3 razy.

Da się to wyłączyć, żeby na liście magazynowej pokazało TYLKO tą notatkę z formularza dostawy allegro którego status jest "Zakończony" a wszystkie notatki z formularzy których status jest "Anulowana" zostały zignorowane/ukryte.

 

A dlaczego wszystkie 3 notatki maja automatycznie ikonkę "Do wydruku" ?

U mnie żadna z takich notatek nie ma tej ikonki a chciałbym żeby automatycznie była :-)

(żeby nie trzeba było klikać w każdą notatkę i ustawiać jej status "Do wydruku")

Link to postu

U mnie żadna z takich notatek nie ma tej ikonki a chciałbym żeby automatycznie była :-)

(żeby nie trzeba było klikać w każdą notatkę i ustawiać jej status "Do wydruku")

To jedna z tajemnych metod Sello ;)

 

Zrób tak jak Bartek napisał nieco wyżej, czyli:

W słowniku szablonów notatek trzeba dodać szablon z zaznaczonym wydrukiem i oznaczyć go jako szablon domyślny.

I wtedy wszystkie nowe notatki będą domyślnie oznaczone do wydruku.

Link to postu
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...