Skocz do zawartości

Automatyczna zmiana ilości sztuk

Polecane posty

Widzisz trochę się z tobą nie zgodzę w naszym przypadku nie jest tak lepiej.

Używając kompletów tak jak my to robimy.

Mamy 1 komplet podpięty pod aukcję a reszta towarów np 6 szt. nie podpięte.

Niestety chcemy je mieć w sello bo trzeba je zmieniać w transakcjach (jak ktoś kupi czerwony to muszę podpiąć czerwony pod akcję).

I ja teraz włączyłem ten filtr i wyświetla mi się 5889 szt towaru :) niewystawionego a mamy wszystko wystawione co potrzeba.

Niestety nie wszystko się sprawdza dla wszystkich w takim samym stopniu.

Dla nas szablony aukcji są praktycznie bezużyteczne choć z tego co piszesz pewnie to bardzo dobry sposób na wystawianie aukcji.

 

 

 

Ja robię tak samo jak ty i ten problem rozwiązałem tak że towary które są wystawiane są przypisane do grupy towarowej "do wystawiania". W module towary filtruję towary o statusie w serwisach "nie wystawione" i z grupy "do wystawiania". No i oczywiście pokazują mi się tylko te towary co powinny. Reszta jest przypisana do innych grup, np. "nie do wystawiania". Ja dodatkowo używam jeszcze cech i filtra stanów.

 

Niestety nie mam jeszcze 1.17 bo w nim jest kilka dodatkowych filtrów o które od jakiegoś czasu postulowałem i za które jestem TS bardzo wdzięczny :) Ale raczej nie zdecyduję się na upgrade w pełni sezonu. I z ich dobrodziejstw będę mógł korzystać dopiero po nowym roku.

Link to postu

Niestety my grup towarów i cech używamy do sklepu internetowego i innych programów więc nie mogę ich zmieniać.

 

Ja osobiście nie jestem pewny czy warianty rozwiążą mój problem, choć mam nadzieję że się mylę :).

 

Wolał bym jednak możliwość podpinania kilku towarów pod jedną aukcję.

Wiem że to bardzo ułatwiłoby nam pracę.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...