Skocz do zawartości

Treść aukcji wystawionej poza sello

Polecane posty

W parametrach pobierania włącz sobie pobieranie wszystkich aukcji.

Potwierdzam problem z pobieraniem opisu aukcji. Mimo, że zaznaczona jest opcja pełne informacje o aukcjach oraz tylko dla niekompletnych aukcji dane dla aukcji wystawionych poza sello nie są odbierane. Kiedyś działało to prawidłowo, tzn. opis się pobierał tylko bez parametrów specyficznych a teraz pobiera się aukcja w której jest częściowo wypełniona zakładka podstawowe a pozostałe są puste.

Link to postu

W parametrach pobierania włącz sobie pobieranie wszystkich aukcji.

Potwierdzam problem z pobieraniem opisu aukcji. Mimo, że zaznaczona jest opcja pełne informacje o aukcjach oraz tylko dla niekompletnych aukcji dane dla aukcji wystawionych poza sello nie są odbierane. Kiedyś działało to prawidłowo, tzn. opis się pobierał tylko bez parametrów specyficznych a teraz pobiera się aukcja w której jest częściowo wypełniona zakładka podstawowe a pozostałe są puste.

Ale masz zaznaczone "tylko dane dla niekompletnych aukcji"? To spróbuj to odznaczyć. Która wersja Sello?

Link to postu

Ale masz zaznaczone "tylko dane dla niekompletnych aukcji"? To spróbuj to odznaczyć. Która wersja Sello?

Jakiś czas temu na starszej wersji (w tej, w której po raz pierwszy zmieniono sposób synchronizacji) odznaczyłem to i też nie działało - obecnie to wersja 1.17.2

Wydaje mi się,problem zaczął występować od wersji w której zmieniono sposób synchronizacji.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Tak, nadal występuje. Opisy się nie pobierają wówczas gdy w Sello usunę wystawioną aukcję z zakładki trwające i pobiorę ją ponownie z Allegro. Na Allegro uprzednio wprowadzam zmiany w trwającej aukcji - np. usuwam kolor jeśli nie ma ofert. Po ponownym pobraniu opis się nie pobiera a w zasadzie pobiera się tylko pierwsza zakładka - podstawowe (zdjęcia też nie ma).

Link to postu

Proszę o podesłanie logów z pobierania tylko informacji o aukcjach trwających z pełnymi danymi wraz z podaniem numeru aukcji, której problem dotyczy. Instrukcja logowania do otrzymania pod adresem sello@insert.com.pl . Proszę podesłać log najlepiej dzisiaj, to ewentualne poprawki zrobimy jeszcze do 1.18.

Link to postu

Proszę o podesłanie logów z pobierania tylko informacji o aukcjach trwających z pełnymi danymi wraz z podaniem numeru aukcji, której problem dotyczy. Instrukcja logowania do otrzymania pod adresem sello@insert.com.pl . Proszę podesłać log najlepiej dzisiaj, to ewentualne poprawki zrobimy jeszcze do 1.18.

Nie mam obecnie żadnej aukcji, której nie wystawiłbym w Sello. Problem występuje odkąd przesiadłem się na wersję, w której zmieniono sposób pobierania transakcji (trzeba było wszystko ręcznie od nowa ustawiać). Nie pamiętam jak włączyć logowanie a nie mam specjalnie czasu szukać tego i tracić czas na generowanie raportów z błędami. Otrzymaliście potwierdzenie problemu nie tylko ode mnie, także nie jest wymyślony. Proszę go zatem poprawić.

Link to postu

Instrukcję odsyłamy mailem, napisałem o tym wyżej. Aby jakiś błąd naprawić dobrze jest dysponować czymś co pozwoli ten błąd zdiagnozować - podobnie jak mechanik samochodowy potrzebuje uszkodzonego samochodu w warsztacie ;).

 

Sprawdziliśmy kilkukrotnie pobieranie i u nas problemu nie stwierdziliśmy. Nie mamy zatem żadnych punktów zaczepnych aby zbadać ten problem, więc ten log pozwoli nam przeanalizować chociaż jakie dane są pobierane i zwracane z serwisu.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...