Skocz do zawartości

Wersja 1.18.0 problem aktualizacji bazy danych 1.179

Polecane posty

Witam Serdecznie

 

Mamy taki problem, a mianowicie:

 

Dzisiaj zaktualizowałem program do 1.18.0 ale komunikat wyświetla się że nie można uruchomic programu bo wersja bazy(1.179) danych jest starsza od wersji programu.

 

Odinstalowałem nowa wersje programu i chciałem zainstalować starszą wersję ale 1.172 to samo tylko że wersja bazy danych jest nowsza, a wersji programu 1.179 nie moge znaleźć???

 

Jak sobie z tym problemem poradzić.

 

Link to postu

Coś nie tak bo nie ma Sello w wersji 1.179 ??

 

Były:

1.17.0

1.17.1

1.17.2

 

1.18.0

1.18.1

 

 

A jak zaktualizowałeś Sello do 1.18 i uruchomiłeś to czy nie wyskoczył Ci komunikat, że należy przeprowadzić aktualizację bazy danych do wersji 1.18? Robisz to wszystko na jednym komputerze?

 

Ja bym teraz ponownie zainstalował wersję 1.18.0 i sprawdził czy wyskoczy komunikat o aktualizacji bazy danych lub czy się włączy ta baza danych, bo może jednak jest już zaktualizowana.

Link to postu

Witam,

Mam ten sam problem.

Program w wersji 1.18 wysypuje się na próbie stworzenia kopii bazy przed aktualizacją i kończy proces konwersji.

Niestety nie posiadam już instalki wersji 1.18.Beta i nie mogę zrobić tej kopii.

Proszę o ponowne udostępnienie programu instalacyjnego wersji 1.18 beta aby można było wykonać archiwizację przed konwersją lub jakieś inne rozwiązanie problemu.

 

Korin Bobowski - partner Insert

Link to postu

https://forum.sello.pl/index.php?topic=7839.0

 

Kilka wskazówek jak uniknąć problemów z konwersją bazy:

- zrobić archiwizację danych przed rozpoczęciem instalowania nowej wersji

- instalację oraz pierwsze uruchomienie nowej wersji najlepiej przeprowadzić na komputerze, na którym znajduje się serwer SQL obsługujący bazę danych Sello

- Sello uruchomić w trybie administratora (prawym przycisk myszy i uruchom jako administrator)

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...