Skocz do zawartości

Brak status pobrania FOD

Polecane posty

Witam,

 

Po ostatnim czyszczeniu logów i wydłużeniu timeout'ow w związku z problemem z dużą ilością klientów w transakcji nie wyświetla mi się status pobrania FOD'ow w raporcie:

 

Clipboard03.png.c642aafd57e035af965b72bf238f2057.png

 

Sytuacja trwa już kilka dni i z tego co widzę nie aktualizuje się również LastDealJournalId w bazie danych. Formularze oczywiście jak widać na zrzucie się pobierają - przypuszczam że nie do końca / coś przerywa operacje i tu obawiam się że zaraz pobieranie transakcji znacznie mi się wydłuży skoro LastDealJournalId się nie aktualizuje to pewnie za każdym razem pobiera od tego zapisanego w bazie (w kółko to samo).

Jakieś sugestie ?? :)

Link to postu

Status w raporcie nie aktualizuje się z powodu pewnych zmian w 1.17.

 

Natomiast jeśli chodzi o LastDealJournalId, to obecny mechanizm nie aktualizuje znacznika, jeśli w czasie pobierania formularzy wystąpił błąd i któryś z formularzy się nie zapisał. Następnym razem dane pobierane są ponownie od tego samego momentu.

Aktualnie pracujemy nad zmianą tego algorytmu bo w przypadku powtarzających się błędów przy pobieraniu/zapisie i dużej liczbie formularzy ich pobieranie może niepotrzebnie trwać zbyt długo. Myślę, że z optymalizacji będziecie zadowoleni, ale jeszcze trochę prac pozostało, więc trzeba się jeszcze chwilę z tym pomęczyć.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...