Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Krystian Koryciak

Użytkownik
 • Ilość treści

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Krystian Koryciak wygrał w ostatnim dniu 7 lutego

Krystian Koryciak ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

5 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. W sello jest włączone automatyczne grupowanie transakcji. poniżej zrzuty
 2. Nakładka ingeruje , gdy jest różnica kwot między zawartością a wpłaconą kwotą. Jeśli Sello zdąży dołożyć swoje produkty (co się zdarza bo nakładka pracuje raz na godzinę ) - to już nie ingerujemy w transakcję .
 3. Dzień dobry U jednego z naszych klientów po aktualizacji sello zaczęły dziać się dziwne rzeczy.Klient używa usług dodatkowych (montaż szkieł na sprzedawane telefony). Usługę montażu ogarniała (i ogarnia ) mu nasza nakładka. Sello zaś zaczęło dodawać swoją usługę, ale nie jako towar jednorazowy (jak znajdujemy w dokumentacji ) , lecz jako drugi produkt z tej aukcji, ale w cenie usługi. Np. Klient sprzedaje telefon za 1500zł + usługa za 19zł . W sello wpada telefon za 1500 i.. ten sam telefon za 19zł (!). Tym samym niewiele zabrakło by klienci dostawali całkiem fajne 'gratisy' do transakcji. Spowodowało to niemałe zamieszanie w firmie, pojawia się pytanie czy można obsługę usług przez Sello wyłączyć ?
 4. Wychodzi na to , że my nadajemy numer listu do sello. I sello próbuje go tak jakby zaktualizować i dostajemy w końcu info , że przekroczyliśmy liczbę modyfikacji. Numer w allegro już dawno jest i wszystko jest w porządku tylko w sello nie zmienia się status tej przesyłki i ciągle próbuje ją nadać. po kilku dniach to się robi raport na 800 numerów "niewysłanych". co można z tym zrobić jakie jeszcze testy wykonać żeby nakierować na rozwiązanie ?
 5. Od przedostatniej zmiany daty sello miało różnicę daty między allegro o godzinę. Teraz po kolejnej zmianie czasu już ma rozbieżność o 2 godziny i to już jest nie do zaakceptowania. Transakcja np. opłacona po stronie allegro o godzinie 01:00 wpada do sello z data dnia poprzedniego o 23:00. Proszę o podpowiedź jak możemy sobie z tym poradzić? Skąd sello bierze datę z każdej funkcji data wychodzi poprawna . Czy to data systemowa, czy serwera, nawet z biosu. Na poniższym zrzucie taki przykład. Transakcja po stronie allegro o 11:12 W sello o 9:12
 6. ok może to jakiś problem poaktualizacyjny. Oznaczyłem te paczki na razie jako wysłane . Zobaczymy jutro po całym dniu wysyłki jaki będzie efekt.
 7. Po aktualizacji do wersji 1.34 Sello jest problem z odczytaniem danych z allego. Przy wysyłaniu numerów dostajemy różne błędy. Numer jest już w allegro a sello nie potrafi zmienić statusu dla paczki. Te błędy występują u wszystkich klientów. Co możemy z tym zrobić ?
 8. ok dziękuję za szybką odpowiedź, no nic czekamy z niecierpliwością na aktualizację.
 9. Witam Dzisiaj natknąłem się w kilku firmach na taki problem czy będzie on naprawiony przy jutrzejszej aktualizacji ? Nie można ani sprawdzić konta ani autoryzować. tzn Autoryzacja przechodzi ok ale już zapisać nie można.
 10. Wg informacji klienta Grupowali wg klienta (i to chyba jest odpowiedz na moje pytanie )
 11. Witam serdecznie Mamy problem z ustawieniem statusu zamówienia. Kilka przykładów od klienta. Są 2 transakcje które zostały opłacone jedną płatnością. Transakcje zostały zgrupowane i Grupa otrzymała status '0' Co może być problemem ? Dodam jeszcze , że klient pracuje na rezerwacji towarów czyli dla danych transakcji zostały utworzone ZK. Świeża transakcja z 8.02 , klient pracuje na nowym sello już od tygodnia. Jak widać na zrzucie pojedyncze transakcje mają status 5 (chyba oznacza to transakcje do zgrupowania - w dokumentacji nie ma info o tym) (0 - kupujący dokonał zakupu 1 - kupujący wypełnił formularz 2 - transakcja gotowa do dalszego przetwarzania) a grupa dostała 0.
 12. Aktualnie może tak być , żeby mieć jakąkolwiek informację o usłudze dodatkowej.
×