Skocz do zawartości

Łukasz Juszczyk

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Insert wypuścił HF3 i tam widzę są zmiany związane z OSS, sprawdzę wieczorem czy aktualizacja rozwiązała problem.
 2. Ustawiał Pan to kiedyś? Bo nawet jakby było 10 stawek 19%, to musi być jakaś przypisana do kraju Niemcy i tylko ta stawka po wyborze kraju konsumpcji się pojawi na dokumencie. Jeżeli wybierzesz kontrahenta z Niemiec to nie możesz mu potem wybrać innej stawki VAT, na liście są tylko stawki VAT, które są przypisane dla kraju Niemcy. Więc stawka na fakturze VAT jest prawidłowa. Ale mimo wszystko załączam 3 zrzuty ekranów z Subiekta GT oraz zrzut ekranu ze schematu importu z Rachmistrza. Ustawienie stawki VAT na Niemcy: Ustawienie na fakturze sprzedaży:
 3. Mam problem w biurze rachunkowym przy imporcie pliku EPP z transakcjami WSTO-OSS z Subiekta GT. Klient ma ustawione stawki VAT w programie, faktura ma prawidłowe ustawienia rodzaju transakcji. W Rachmistrzu ustawione wszystko zgodnie z instrukcją: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/8683,rachmistrz-i-rewizor-gt-–-obsluga-e-commerce.html?token=IjIwMjEvMTAvMTIsIDEwOjQ3OjU3LS0-T2JzxYJ1Z2EgZeKAk0NvbW1lcmNlLCAi.q-Sldz05J4qMTU7Ak4hinOCbgN0 Niestety komunikat jak w temacie wyżej: Państwo konsumpcji i państwo stawki vat nie zgadzają się.
 4. To biuro rachunkowe twierdzi, że przy EPP nie wszystko poprawnie im przechodziło (nie wiem dlaczego, pewnie coś ze schematem). Nie widziałem błędów, bo mi nie pokazywali. Dlatego od tego klienta importują plikiem JPK_VAT. Stąd moje pytanie, czy przy JPK_VAT da się zaimportować poprawnie, czy kazać im przejść na EPP.
 5. Czy importując do Rachmistrza GT faktury sprzedaży z pliku Subiekt GT poprzez plik JPK_VAT da się faktury oznaczone jako WSTO-OSS schematem księgowania zaksięgować w ewidencji VAT-OSS? W pliku JPK_VAT te faktury mają tylko oznaczenie EE. Nie widzę nic co ma związek z WSTO-OSS. Natomiast w schemacie księgowania nie widzę wybierania dokumentów EE, a tylko można wybrać typ transakcji WSTO-OSS. Ale przy takim ustawieniu ten import nie działa, nie wrzuca tych faktur do rejestru WSTO-OSS. Czy zatem pozostaje importowanie sprzedaży poprzez plik EPP?
 6. Nie pracuje z Sello. Najnowsza wersja 1.67 HF3, Windows 10.
 7. U nas podobnie, gdzieś od czerwca Subiekt GT zaczął strasznie zmulać. Baza ma trochę lat, ale na bieżąco konserwowana. Problem najbardziej objawia się przy kilku pozycjach na paragonie, przy kilkunastu jest już tragedia. Testowo wrzuciłem bazę na czysty serwer, świeża instalacja, SQL 2019 i bez zmian, nawet testując bezpośrednio na serwerze. Dodatkowo zainstalowałem SQL Standard 2019 na próbę, też nic się nie zmieniło.
 8. Trochę czasu minęło. Funkcjonalność Allegro Paczkomaty jest w API. Nie mogę doszukać się tego rozwiązania w Sello? Czy jest integrator do tego czy póki co trzeba przeklikiwać ręcznie?
 9. i tak i nie Na co drugiej stronie. Czyli jak mam 13 etykiet to na 7 jest kod kreskowy, na 6 nie ma nic.
 10. Co zle robie? Musze dla poczty wydrukowac przykladowe wydruki z moimi danymi zeby zaakceptowali mi je i przydzielili pule numerow, zebym mogl generowac etykiety na poczte bezposrednio z Sello. Wpisalem w slowniku w kody kreskowe - zakresy numerow nadawczych: Poczta Polska - listy|paczki|paczki pobraniowe dane mojej umowy z kim zawarta kiedy oraz gdzie paczki sa nadawane jednak jak drukuje etykiete to mam takie dane na niej: OPŁATA POBRANIA Umowa z z dnia 01.01.0001 Nadano w gdzie to mozna zmienic? Szukalem wszedzie i nie widze Dzieje sie tak zarowno przy szablonie: PP - List polecony
 11. Sello dla towaru ktory nie ma zdefiniowanej wagi automatycznie wstawia na ksiazce adresowej wage 0,00kg Czy mozna ustawic zeby nic nie wpisywal? Poczta sie czepia, ze ma nie byc tej wagi bo oni ja wpisuja po zwazeniu.
 12. W sello mam zarejestrowane 4 konta allegro. W momencie dodawania kolejnego wyskakuje blad: Wystąpił błąd: Błąd składniowy w poleceniu Dane do logowania są wprowadzone poprawnie, bo sprawdzam i pisze mi ze wszystko ok. Ale konta dodac nie moge Mam wersje programu 1.3.4
 13. Przydalaby sie jeszcze mozliwosc ustawienia automatycznej wiadomosci: - przepraszamy za opoznienie w wysylce Wysylana bylaby (mozliwosc ustawienia) po 1,2,3 dniach od transakcji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...