Skocz do zawartości

Problem z wygenerowaniem listu UPS


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez MARCIN e-kupowanie.pl,

Polecane posty

Witam,

 

 Mam problem z wygenerowaniem listu z UPS. Wyrzuca mi błąd: 

"Nie można użyć wybranej usługi ponieważ jest ona niezgodna z zamówioną przez kupującego metodą dostawy". Dodam, że wyrzuca mi taki komunikat na nowym koncie. Na dwóch pozostałych bez problemu listy generuje. Proszę o pomoc.
 
Pozdrawiam
Link to postu
W dniu 21.12.2021 o 12:36, Justyna Majka napisał:

Problem jest niestety poważniejszy, ponieważ nie jestem w stanie pobrać listów z pozostałych kont. Bardzo proszę o pomoc, bo mam kilkadziesiąt paczek UPS dzisiaj do wysłania i nie mogę listów wydrukować z sello.

 

Jeśli to ta sama instancja Sello to wystarczyło mi przy dodawaniu nowego konta tylko wejście do ustawień WzA i otwarcie ustawień i potwierdzenie OK (albo też ponowne wybranie usługi allegro - już nie jestem pewien). Zakładając, że reszta jest tak samo poustawiane.

Link to postu

Interpunkcja :) W module PACZKI, listy przewozowe synchronizują się normalnie. PS udało się wydrukować, możliwe, że po stronie UPS było coś nie tak. Ale nadal nie mogę wygenerować listów z nowego konta, bo nadal wyskakuje komunikat: "Nie można użyć wybranej usługi ponieważ jest ona niezgodna z zamówioną przez kupującego metodą dostawy". Może powodem być, że jest to konto testowe? 

Link to postu
W dniu 22.12.2021 o 13:00, Justyna Majka napisał:

Nie można użyć wybranej usługi ponieważ jest ona niezgodna z zamówioną przez kupującego metodą dostawy

Błąd jaki zwraca serwis WzA jest dość czytelny. Sprawdziłbym dokładnie czy wybrana w Sello w konfiguracji danej dostawy WzA dostawa jest na pewno identyczna jak ta, którą wybrał klient. Jeśli jest identyczna, to raczej jest to problem po stronie serwisu WzA/kuriera.

Link to postu
  • Rozwiązanie
W dniu 23.12.2021 o 08:52, Bartosz Rosa napisał:

Jeśli jest identyczna, to raczej jest to problem po stronie serwisu WzA/kuriera.

Niedawno dodawałem nowe konta do Sello i wszystko było identyczne. A błąd był podobny. Wystarczyło wszystkie ustawienia WzA przeklikać z użyciem OK. I wtedy to zaczynało działać.

  • Dziękuję 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...