Skocz do zawartości

synchronizacja trwa 8h i więcej, jak to skrócić ?

Polecane posty

witam,

jakiś czas temu zgłaszałem problem, że sello gubi klientów, po każdej synchronizacji na 400 pobranych klientów brakowało gdzieś z 10. Powiedziano mi, że to przez to, że na aukcjach do wyczerpania przedmiotów jest dużo zakupów to wtedy sello ma problem z pobieraniem wszystkich klientów i rzeczywiście tak jest, na niektórych aukcjach mamy sprzedanych 700-800 sztuk. Zaproponowano mi żeby pobrać "łatkę", która wydłuża czas pobierania danych z tych transakcji, niby jest ok, teraz sello pobiera wszystko prawie idealnie !! Narodził się kolejny problem - synchronizacja (pełna) trwa 8 h i więcej !! Przykład z dziś/wczoraj. Godz 22:00 puszczam synchronizację, idę spać. Wstaje 6:00 synchronizacja robi się nadal !!!! No i musiałem wyłączyć laptopa i bez synchronizacji jechać do pracy. Teraz robię krótką, nie wiem jak to wszystko pobierze. Proszę o pomoc jak skrócić synchronizację, ale żeby pobierało wszystko idealnie ? Proszę o kontakt, pozdrawiam

Link to postu

Wątek znamy nasze problemy to raczej awaria allegro do której się przyznali :)

 

Allegro API

2 godz. ·

Jak już zapewne zauważyliście, mieliśmy dzisiaj problemy ze zwracaniem danych. Zostały one już usunięte. Na chwilę obecną dane są już zwracane, chociaż z pewnym opóźnieniem, które powinno szybko zniknąć. Przepraszamy za zamieszanie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...