Skocz do zawartości

Sello a paczkomaty inpost

Polecane posty

kolego e-kupowanie_pl. Z tego co widzę trzeba podać numer pacz komatu z którego s nadawane paczki. a od nas in posty , jak również przesyłki kurierski odbiera kurier in postu. Czyli po frytkach. Nadawca jest s4 sp. zoo a nie paczkomat.

Odznacz w konfiguracji "ptaszka" przy "Nadanie w Paczkomacie". Ja też nadaję przez kuriera. Jedynie z managera trzeba potem wydrukować "Protokół odbioru".

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dobra. Powiedzmy ze się udało . Teraz mam pytanie jebak to działa ponieważ jak klikam wyślij odbierz usługi paczek w Managerze In post pojawia sie 10 pierwszych paczek z sello a później mix . Czy jest jakaś transformata lub sposób importu do csv paczek z sello ponieważ jest tam taka opcja aby je zaimportować z pliku CSV do Menagera paczkomatów inpost. Ręce mi juz z tym opadaja ... tym bardziej że cytuje dzisiejsza opowiedz z infolini. Zespół inpost na bierzaco wymienia informacje z ekipa sello i do dwoch tygodni wszystko bedzie działało jak należy .. Bartku planujecie jakis special edition update :)

Link to postu

Dobra. Powiedzmy ze się udało . Teraz mam pytanie jebak to działa ponieważ jak klikam wyślij odbierz usługi paczek w Managerze In post pojawia sie 10 pierwszych paczek z sello a później mix . Czy jest jakaś transformata lub sposób importu do csv paczek z sello ponieważ jest tam taka opcja aby je zaimportować z pliku CSV do Menagera paczkomatów inpost. Ręce mi juz z tym opadaja ... tym bardziej że cytuje dzisiejsza opowiedz z infolini. Zespół inpost na bierzaco wymienia informacje z ekipa sello i do dwoch tygodni wszystko bedzie działało jak należy .. Bartku planujecie jakis special edition update :)

 

Nie wiem, co Ty robisz i jak, ale Paczkomaty obsługujesz w pełni z Sello, potem do Managera InPostu logujesz się TYLKO po to, żeby wydrukować zbiorcze potwierdzenie nadania. Możesz napisać jaki jest cel pobierania paczek w Man. Inpostu?

PS

pobieranie czegoś w Managerze Inpostu sugeruje, że próbujesz nadać Paczkomaty Allegro a nie zwykłe paczkomaty (chyba, że się mylę), a już pisałem, że Sello nie jest zintegrowane z Paczkomatami Allegro.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...