Skocz do zawartości

Umowa z PP - przesyłka firmowa

Polecane posty

Dzisiaj nadałam pierwsze Mini Paczki i z przesyłaniem danych itd wszystko ok, ale sam proces nadawania tego jest dłuższy niż w przypadku listów poleconych, które wysyłałam dotąd.

Skanowanie każdego listu swoje trwa, a system zbyt szybki nie jest, potem sprawdzanie danych itd.

 

Tak myślę czy można to jakoś usprawnić, może jest jakieś rozwiązanie, żeby szło szybciej, które mogę zaproponować paniom z mojej poczty.

Zablokowałam okienko i się koleja na całą filię zrobiła  :P .

 

Link to postu

Skąd na to czas ??  ;D ;D

A jest transformata do MP?

(przyznaję się, nie mam czasu teraz szukać a Ty dużo wiesz...)

 

Jak nie ma jak jest  ;D ;D ;D ;D ;D

 

https://forum.sello.pl/index.php?topic=6846.0

 

Mamy pytanie do Ks.Robak - czy żeby drukowało na etykiecie 'PRIORYTET' to trzeba coś ustawić extra? (mam dwie opcje przesyłki MINI bez priorytetu i z zaznaczonym) U mnie tak czy tak drukuje nr paczki z Sello.

Link to postu

Tak myślę czy można to jakoś usprawnić, może jest jakieś rozwiązanie, żeby szło szybciej, które mogę zaproponować paniom z mojej poczty.

Zablokowałam okienko i się koleja na całą filię zrobiła  :P .

 

Porozmawiaj z paniami, poproś aby podbiły Tobie książkę nadawczą wydrukowaną z EN  i po prostu zostawiaj im te paczki.

Link to postu

Skąd na to czas ??  ;D ;D

A jest transformata do MP?

(przyznaję się, nie mam czasu teraz szukać a Ty dużo wiesz...)

 

Jak nie ma jak jest  ;D ;D ;D ;D ;D

 

https://forum.sello.pl/index.php?topic=6846.0

 

Mamy pytanie do Ks.Robak - czy żeby drukowało na etykiecie 'PRIORYTET' to trzeba coś ustawić extra? (mam dwie opcje przesyłki MINI bez priorytetu i z zaznaczonym) U mnie tak czy tak drukuje nr paczki z Sello.

 

 

W chwili obecnej nie ma takiej opcji na etykiecie.

Choć sam przyznaje, że mi też przydałoby się coś takiego mieć.

 

Postaram się dorobić, ale w weekend.

Czy sam mały napis u góry etykiety wystarczy ?

Czy lepiej zrobić coś ala naklejka priorytet, czyli w ramce i z francuską wersją ?

Link to postu

Skąd na to czas ??  ;D ;D

A jest transformata do MP?

(przyznaję się, nie mam czasu teraz szukać a Ty dużo wiesz...)

 

Jak nie ma jak jest  ;D ;D ;D ;D ;D

 

https://forum.sello.pl/index.php?topic=6846.0

 

Mamy pytanie do Ks.Robak - czy żeby drukowało na etykiecie 'PRIORYTET' to trzeba coś ustawić extra? (mam dwie opcje przesyłki MINI bez priorytetu i z zaznaczonym) U mnie tak czy tak drukuje nr paczki z Sello.

 

 

W chwili obecnej nie ma takiej opcji na etykiecie.

Choć sam przyznaje, że mi też przydałoby się coś takiego mieć.

 

Postaram się dorobić, ale w weekend.

Czy sam mały napis u góry etykiety wystarczy ?

Czy lepiej zrobić coś ala naklejka priorytet, czyli w ramce i z francuską wersją ?

 

A to niepotrzebnie Cię niepokoję, bo jakoś mi się wyczytało, że jest taka opcja, a potem nie mogłem znaleźć. To już wiem, że nie mogłem znaleźć. Chyba to było w innym wątku. Tak że dla mnie to nie jest priorytet, ten "priorytet"...

 

Co do formy, to pewnie lepiej zwykły napis, bo łatwiej zrobić i nikt nie zapyta, czemu taka grafika a nie taka... (na poczcie nie zapyta)

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Ja znowu z zapytaniem ;) .

 

Wprowadziłam dzisiaj 50 mini paczek, przesłałam zbiór do UP, zatarabaniłam się z tym na pocztę i na drzwiach znalazłam kartkę "awaria systemu, przepraszamy ". Nie chciano ode odebrać przesyłek.

 

I w związku z tym pytanie czy ja mogę to jakoś odkręcić i przesłać ponownie zbiór do innego UP ?

Czy jeśli wprowadziłam datę wysyłki 1.02 to mogę ewentualnie te przesyłki nadać w dniu jutrzejszym, nie będzie problemu ?

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...