Skocz do zawartości

nowe konto - nie można połączyć sie z allegro

Polecane posty

Witajcie, tworzę nowe konto w sello ( nowy login allegro )

konto w serwisie allegro istnieje, jest wygenerowany klucz api - napis aktywny, sklep otworzony, login składa się z pphu_nazwafirmy...nie mniej jednak nie mogę utworzyć konta w sello gdyż widnieje info: "Wystąpił błąd przy próbie łączenia do serwisu" poprzez stronę allegro loguję bez najmniejszego problemu.

W ramach tego, że przechodzę na nowe konto ( stare lic ważna do marca ) będzie wygaszone mam dokonać: zmień rejestrację?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam podobny problem przy czym konto na allegro istnieje od kilku lat.

Podczas instalacji Sello po podaniu nazwy konta i hasła występuje komunikat o błędzie: "Parametr jest niepoprawny". Instalacja Sello ściągnięta dzisiaj 1.19.1.

A bez połączenia z kontem allegro nie mogę dokończyć konfiguracji Sello.

Link to postu

Będę jednak utrzymywał, że można. Instalacja i uruchomienie to dwa różne etapy. Instalacja nie wymaga podawania konta i jest identyczna jak przy każdym innym programie. Po uruchomieniu już zainstalowanej aplikacji uruchamia się kreator startowy, w którym podaje się konto.

 

Na końcu instalacji pojawia się możliwość uruchomienia programu, należy wtedy nie uruchamiać tylko zakończyć instalację i zainstalować poprawkę. Dopiero po tym uruchomić program i podać konto.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...