Skocz do zawartości

Subiekt nexo 8 isello

Polecane posty

  • 2 miesiące temu...

Powiem tak wydałem na ten program razem z insertem nexo ponad 1500 zł nic nie działa jak trzeba. teraz rezygnując już z funkcjonalności sello z nexo (bo i tak nie chce działać)zainstalowałem na nowo kupionym kompie sello (win 10 x64) oczywiście nie działa bo nie może znalezc bazy danych czy coś ja nie jestem informatykiem do jasnej cholery kupuje program aby działał a nie mam kombinować  !!!!

co ja mam zrobić kasa wydana a w sumie du... (ponadto nexo nie potrafi sprzedawać poniżej stanów magazynowych, statystyki sprzedazy są rozjechane gdy sie sprzedaje na stanach ujemnych {zostaje na zerze i tam siedzi}) DOSYĆ MAM TYCH PROGRAMÓW !!!

Link to postu

Powiem tak wydałem na ten program razem z insertem nexo ponad 1500 zł nic nie działa jak trzeba. teraz rezygnując już z funkcjonalności sello z nexo (bo i tak nie chce działać)zainstalowałem na nowo kupionym kompie sello (win 10 x64) oczywiście nie działa bo nie może znalezc bazy danych czy coś ja nie jestem informatykiem do jasnej cholery kupuje program aby działał a nie mam kombinować  !!!!

 

Ciężko cokolwiek doradzić. Może poproś znajomego, który pomógłby Ci w prawidłowej instalacji Sello i nexo, a dalej z użytkowaniem poradził byś sobie sam.

 

Sello do pracy potrzebuje bazy danych. Ale program sam nie wie gdzie ona jest, bo baza jest Twoja, Ty ją tworzysz i Ty wiesz na jakim serwerze, na jakiej instancji serwera i pod jaką nazwą się kryje.

 

Zupełnie jak Word - też jak nie wskażesz pliku do otwarcia to masz sam interface :)

 

co ja mam zrobić kasa wydana a w sumie du... (ponadto nexo nie potrafi sprzedawać poniżej stanów magazynowych, statystyki sprzedazy są rozjechane gdy sie sprzedaje na stanach ujemnych {zostaje na zerze i tam siedzi}) DOSYĆ MAM TYCH PROGRAMÓW !!!

 

 

Co do sprzedaży poniżej stanów magazynowych to każdy program ma swoje założenia i według nich pracuje. To duże ułatwienie, że program pilnuje, aby nie sprzedawać poniżej stanów magazynowych. Nie trzeba ciągle zaglądać i sprawdzać.

 

Jeżeli jednak wybrałeś styl pracy bez trzymania stanów magazynowych w programie, sprzedawaj towary jako usługi - wówczas nie będzie kłopotów ze stanami magazynowymi.

 

Link to postu
...

U mnie Nexo/Sello działają razem w zgodzie :) choć są spore, istotne ograniczenia w porównaniu z GT.

 

Co do sprzedaży poniżej stanów magazynowych to każdy program ma swoje założenia i według nich pracuje. To duże ułatwienie, że program pilnuje, aby nie sprzedawać poniżej stanów magazynowych. Nie trzeba ciągle zaglądać i sprawdzać.

Kolega Motaba pewnie pisze o innym problemie w Nexo. Sam się z nim borykam. Otóż z Sello NIE MOŻNA wystawić dokumentu sprzedaży jeśli w Nexo nie ma towaru. Z uwagi na to, że okienka edycji dokumentu końcowego NIE MA NADAL, nie da się wycofać/odłożyć skutku magazynowego. W związku z tym PRZED sprzedażą trzeba przyjąć towar na stan (chyba, że gdzieś można to wyłączyć, na razie nie znalazłem takiej opcji). Ale oczywiście co jest lepsze lub gorsze to wg mnie zależy od użytkownika.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...