Skocz do zawartości

Dokument końcowy - nie zapisuje Subiekt GT

Polecane posty

1.jpg.1d9d9df883ea018d29e09bcadacf8347.jpgWitam, od kilku dni Subiekt nie zapisuje mi paragonów imiennych generowanych bezpośrednio z sello przez dokument końcowy.

Wcześniej wszystko działało.

Już zrobiłem aktualizacje do nowej wersji, restarty serwera i bazy sql,  i nadal to samo.

 

Po wybraniu z Sello - dokument końcowy, pokazuje się okno Subiekta, po kliknieciu zapisz błąd

 

"Nie można zapisać dokumentu" - poniżej załącznik

 

taka sytuacja jest z każdego konta użytkownika.

Proszę o pomoc co mogę jeszcze sprawdzić.

 

-- Paragony wystawiane w subiekcie, bez problemu sie zapisują.

Link to postu

To już nie jest problem z Sello, to Subiekt zgłasza problem, nie Sello, więc w logach Sello nic ciekawego się raczej nie znajdzie.

 

Proszę porównać zawartość dokumentu na oknie z dokumentem tworzonym z Subiekta - czy są między nimi jakieś różnice. Proszę dodać tego samego klienta i ten sam towar na dokumencie.

Link to postu

wersja subiekta 1.42 SP2 HF1

 

sprawdzę dokładnie dane, sello<>subiekt

 

tylko najdziwniejsze jest to że wcześniej wystawialiśmy setki tych paragonów tygodniowo (działamy już tak kilka lat) i było wszystko ok,

błąd zaczął się pojawiać w ciągu dnia, od rana było wystawionych już kilkanaście PAi w ten sposób i od razu taki błąd.

 

nie było nic zmieniane w między czasie.

Link to postu

A nie zmieniłeś uprawnień użytkowników? Sprawdź jeszcze ostatni paragon wystawiony przez Sello - dane klienta czy nie są dziwne.

 

U mnie ostatnimi czasy nasiliły się dziwne błędy z Subiektem po krytycznych aktualizacjach Windowsa 7. Rano próbuję coś robić w Subiekcie i się nie da. Sprawdzam co się zmieniło, a tu w nocy Windows sobie zainstalował poprawkę krytyczną. Po przywróceniu systemu do dnia sprzed instalacji poprawki wszystko wraca do normy.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...