Skocz do zawartości

Oferty wielowariantowe

Polecane posty

1. Nie zrozumiałem czy oferty wariantowe będą jako dodatkowe aukcje obok tych normalnych bo pisze że będą wyszukiwane po tytule? Czy normalne aukcje (dodane do oferty wielowariantowej) znikną z wyszukiwania i nie będzie się dało ich indywidualnie wyszukać?

 

2. Czy tą samą aukcję indywidualną można dodać do kilku ofert wielowariantowych?

 

3. I przynajmniej wyjaśniło się teraz nazewnictwo

Nowa Wielowariantowość, a stara Multioferta

Czyli wiele rozmiarów butów w jednej aukcji to multioferta, a wielowariantowość dopiero teraz mamy ;)

 

4. Jak ktoś to przetestuje to niech da znać czy to grupowanie wpływa jakoś na Sello, czy jest zgodnie z naszymi wcześniejszymi przewidywaniami - czyli są to osobne zakupy i aukcje w Sello działają normalnie.

Link to postu

1. Nie zrozumiałem czy oferty wariantowe będą jako dodatkowe aukcje obok tych normalnych bo pisze że będą wyszukiwane po tytule? Czy normalne aukcje (dodane do oferty wielowariantowej) znikną z wyszukiwania i nie będzie się dało ich indywidualnie wyszukać?

Wszystko jest po staremu, jedyna zmiana to jak wchodzisz do środka oferty to widzisz inne powiązane aukcje (kolory,rodzaje itp.)

Link to postu

Ale nie, ja pytałem o to:

 

5. Następnie nazwij tworzoną ofertę wielowariantową oraz kliknij w przycisk "zapisz".

 

Nazwa zostanie w przyszłości wykorzystana przy wyświetlaniu i wyszukiwaniu połączonych wariantów na listach ofert na stronie Allegro, dlatego warto odpowiednio dobrać tytuł połączonego zestawu. Przygotuj go w taki sposób by trafnie określał wszystkie połączone warianty i był zrozumiały dla kupującego.

 

Pamiętaj, że pod takim właśnie tytułem oferta wielowariantowa będzie wyświetlana na liście i w wynikach wyszukiwania.

Ja to rozumiem jako dodatkowa aukcja? Albo wyłączą oferty indywidualne albo w każdej ofercie indywidualnej będzie tytuł brany z ofert wielowariantowej?

 

W każdym razie na pewno będzie coś nieźle namieszane z tym.

Link to postu

 

U mnie mogę zgrupowac oferty wg kolor/wzór a chciał bym do tego dodatkowo dołączyć rozmiar?

W kategorii z butami to działa ale w moich kategoriach tego nie ma.

 

Czy wielowariantyowe oferty sa tworzone tylko na podstawie wariantów allegro czy można gdzieś utworzyc swoje?

O butach słyszałem, że się nie da - multioferta nie jest obsługiwana przez wielowariantowość. Musisz wystawić każdy rozmiar w osobnej aukcji i dopiero możesz je połaczyć w wielowariantowość.

Link to postu

 

U mnie mogę zgrupowac oferty wg kolor/wzór a chciał bym do tego dodatkowo dołączyć rozmiar?

W kategorii z butami to działa ale w moich kategoriach tego nie ma.

 

Czy wielowariantyowe oferty sa tworzone tylko na podstawie wariantów allegro czy można gdzieś utworzyc swoje?

O butach słyszałem, że się nie da - multioferta nie jest obsługiwana przez wielowariantowość. Musisz wystawić każdy rozmiar w osobnej aukcji i dopiero możesz je połaczyć w wielowariantowość.

 

I maksymalnie na podstawie 2-óch wariantów

Link to postu

wg. regulaminu allegro:

Niedopuszczalne jest pozostawianie Kupującemu wyboru co do jednej bądź kilku istotnych cech Towaru, takich jak np. rozmiar, model itp. W Transakcjach wieloprzedmiotowych Sprzedający może umożliwić Kupującemu np. wybór koloru bądź wzoru graficznego Towaru pod warunkiem, że Sprzedający prezentuje Kupującym w opisie Transakcji aktualną informację o ilości dostępnych kolorów lub wzorów graficznych.

 

Czyli nie zakazują.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...