Skocz do zawartości

Sortowanie po symbolu towaru

Polecane posty

Witam.

Utworzyłem listę magazynową sortowaną po symbolu towaru.

Niestety pierwsza pozycja na liście w "symbol towaru" nie jest tą, która widnieje w paczce a symbolem towaru z pierwszej paczki z listy w module.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Potrzebuję listę magazynową, która nie jest sortowana po numerze paczki.

Lista_magazynowa.zip

Link to postu

Witam.

Utworzyłem listę magazynową sortowaną po symbolu towaru.

Niestety pierwsza pozycja na liście w "symbol towaru" nie jest tą, która widnieje w paczce a symbolem towaru z pierwszej paczki z listy w module.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Potrzebuję listę magazynową, która nie jest sortowana po numerze paczki.

[attachment=1]

 

Jak w praktyce chcesz to rozwiązać ?

Np. masz 2 paczki z towarami A i B w obu paczkach.

Która z nich ma być pierwsza ?

 

 

Link to postu

Jak w praktyce chcesz to rozwiązać ?

Np. masz 2 paczki z towarami A i B w obu paczkach.

Która z nich ma być pierwsza ?

 

Wydruk ten potrzebuję do paczek z jednym przedmiotem, a takich mamy najwięcej.

Pierwsza ma być paczka z towarem A, następna z towarem B. U nas symbol towaru to również miejsce w magazynie. Więc kompletowanie będzie dużo łatwiejsze.

Pod pozycją umieszczony jest już kod 3z9 z numerem paczki. Pracownik zeskanuje kod a w Sello zaznaczy mu odpowiednią paczkę. Niestety Sello zwraca na pierwszej pozycji symbol towaru, który jest w paczce na liście w Sello na pierwszej pozycji. Jak dodam pustą paczkę i ona będzie pierwsza na liście to sortowanie działa. Pokazuje mi pierwszą pozycję pustą a cała reszta jest ok. To musi być jakiś błąd programu.

 

Link to postu

Sortowanie zrobione za pomocą edytora wydruków ma taką wadę i jest to prawdopodobnie spowodowane przez samą biblioteką wydruków w Sello - z tym niestety nic nie zrobimy bo nie mamy źródeł tej biblioteki. Jakiś czas temu zaglądałem w okolice tego kodu i wszystko wskazywało na bibliotekę. Postaramy się jeszcze powalczyć z sortowaniem od strony wydruków, jeśli to nie będzie możliwe to dodamy sortowanie wg. kolejności w gridzie paczek.

Link to postu

Sortowanie w gridzie Paczek nic mi nie da, bo nie ma kolumny z zawartością paczki.

Pierwsza pozycja na sztywno pokazuje symbol towaru z pozycji z listy w Sello. Jak zmienię sortowanie w gridzie to zmienia się symbol. Co ciekawe to Nick klienta jest sortowany razem z notatką poprawnie po symbolu towaru. Mój wydruk działa, tylko muszę mieć pierwszą paczkę pustą. Zabawne rozwiązanie, ale działa.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...