Skocz do zawartości

Po raz kolejny! mimo spakowania paczki transakcja ta cały czas wisi

Polecane posty

 

wchodzę w paczki i mam tak:

historia paczki uzytkownika XXXX

10:02 - utworzono

10:05 - zmieniono numer nadania

 

Mimo utworzenia paczki transakcja nadal wisi w "do paczek", zauważone o godz 15:39

w historii transakcji mam działania o godz 10:02 a następnie o 15:39 kiedy kolejny pracownik spakował ja po raz drugi. Tylko przez przypadek błąd został wyłapany.

 

W "podstawowych" mam "w paczkach- 0", "Pozostało do spakowania - 1" mimo, że mam już jedną paczkę z tym produktem.

Jeden produkt, masa 12 kg  - więc mieści się do jednej paczki.

 

 

 

 

 

Link to postu

W pierwszej paczce jest zero produktów i właśnie stąd transakcja nadal wisi w "do paczek".

Próbowałem zasymulować podobne zdarzenie na 2 różnych stacjach bo sądziłem, że to brak odświeżania listy transakcji na to wpływa i przypadkowa zmiana ilości produktów ale nie.

Po ręcznej zmianie ilości produktów czy to już w "paczce" czy jeszcze w "transakcji" zawsze pozostaje ślad w historii, że taka zmiana nastąpiła.

W błędnej paczce nie ma śladu tego aby ktoś umniejszał ilość produktów.

Link to postu

Będziemy próbować znaleźć przyczynę. Obecnie w celach weryfikacji można np. wyświetlić na dole w Transakcjach zakładkę Paczki, tak aby przed utworzeniem paczki rzucić okiem, czy przypadkiem jakiejś już nie ma utworzonej - jeśli oczywiście dolny widok nie jest wykorzystywany do innych celów.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...