Skocz do zawartości

Już tej jesieni rozpocznij sprzedaż na rynku niemieckim. ;)

Polecane posty

Dostałem takie coś:

 

Spośród grupy naszych najlepszych Sprzedających wybraliśmy właśnie Ciebie. Wejdź z Allegro na najbogatszy rynek e-commerce w Europie - rozszerz swój biznes na Niemcy.

 

Już tej jesieni rozpocznij sprzedaż na rynku niemieckim.

 

Uzupełnienie niezbędnych informacji o Sprzedającym oraz integracja z PayPalem są konieczne do wystawiania ofert na allegro.de. Wprowadź swoje dane i Merchant ID PayPala oraz zaznacz checkbox „Publikuj ofertę również na allegro.de” na aktywnych i nowo wystawianych ofertach na allegro.pl. Wraz ze startem serwisu 14.10.2016 Twoje oferty pojawią się na allegro.de.

 

Czy tylko ja jestem wybrańcem? ;)

Link to postu

Wczoraj otrzymałem wiadomość, rozważasz w ogóle tą propozycję?

 

Podsiali umowę z DHL, wysyłka jest w całkiem dobrej cenie do Niemiec.

 

Tak, ceny mają lepsze niż dobre.

 

A skąd byśmy mogli wziąć w takim razie zasady zwrotu itp. po niemiecku? Tu jest zadanie.

 

PS

No i się nauczyć po niemiecku... ;)

Link to postu

A nie trzeba czasem otworzyć filii w Niemczech na zwroty klientów? (tak jak Amazon każe)

Żeby nie odsyłali towaru do Polski?

 

Opisy można robić po angielsku - na początek powinny wystarczyć.

 

Zwroty robi DHL w ramach ich oferty - też podali cenę.

Link to postu

A jak robicie cenniki do Niemiec i dla jakich ilości? Podajecie cenę wysyłki przy zakupie 1 sztuki i maksymalnie w paczce 1 sztuka? I jaka cena za jaką paczkę?

 

No i jako listy Pocztą Polską? Bo przecież nie ma bezpośredniej integracji Sello-DHL ;) a szkoda mi inwestować w dodatkowe programy "na próbę".

Link to postu

To by trzeba było przeliczyć, ale wysyłać Pocztą Polską to będzie ciężko, zerknij sobie na ich cennik, zwykły list polecony do 50gr to koszt 16zł.

 

Jeżeli już miałbym iść w Allegro.de to z tą ofertą DHL, wychodzi korzystniej cenowo niż w Poczcie zwykłe listy.

 

DHL jakiś integrator posiada bo obecnie z nimi rozmawiam w sprawie przesyłek krajowych, nie testowałem tego jeszcze i w sumie nie wiem czy również mógłby obsługiwać przesyłki zagraniczne z DHL Allegro.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...