Skocz do zawartości

Wpłata której nie ma

Polecane posty

Witam.

Mam taki problem, w sumie to nie wiem czy to błąd Sello, Allegro czy też jeszcze coś innego.

Dwa tygodnie temu klient kupił u mnie dwie sztuki towar - jeśli to ma znaczenie to jest to allegro-sklep, kupił i cisza, zero kontaktu i oczywiście brak wpłaty.

Wystąpiłem o zwrot prowizji, zwrócono.

Tego samego dnia ten sam klient ponownie zakupił dwie sztuki tego samego towaru i tym razem zapłacił.

Problem w tym że w Sello mam OBIE transakcje z tym klientem oznaczone jako zapłacone.

Prześledziłem wszystkie meile, posprawdzałem wszystkie możliwe listy wpłat od kupujących, oczywiście jeden zakup opłacony a drugi nie.

Dlaczego w Sello oba są zatem oznaczone jako opłacone ?

Link to postu

https://forum.sello.pl/index.php?topic=9184.msg60970#msg60970

 

Generalnie problem wynika z istniejącego w Sello mechanizmu pobierania transakcji i wiązania ich z formularzami. W najnowszej wersji dodana została pewna poprawka, która minimalizuje ten problem, jednak całkowite jego wyeliminowanie będzie możliwe dopiero po przepisaniu na nowo całego mechanizmu pobierania transakcji z Allegro. W momencie kiedy zabraliśmy się za realizację pobierania transakcji od nowa, Allegro ogłosiło powstanie nowego API, co spowodowało, że prace wstrzymaliśmy. Niestety obecnie nowe API praktycznie się nie rozwija więc czekamy* na dalszy ruch Allegro.

 

* oczywiście "czekamy" w cudzysłowie, bo w realizowane są inne zagadnienia.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...