Skocz do zawartości

Konfiguracja Geis

Polecane posty

Należy tam podać kod autoryzacji oraz klucz API. Dane do logowania nie są poprawne.

 

Nazwy etykiet w oknie będą zmienione w kolejnej wersji.

 

Na podstawie innego wątku doszedłem do tego, jednak nadal nie działało i K-EX polecił zostawić jako "hasło" pierwszy człon starego klucza API.

 

Po tej całej partyzantce widać z kim współpracujemy...

Kiepskie działanie firmy kurierskiej wpływa na nasz wizerunek. Do Siódemki - DPD raczej nie mamy ochoty wracać bo reklamacje rozpatrują tak samo jek wcześniej czyli 99% odrzucają ale może warto się za jakimś DHL rozejrzeć...

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja mam pytanie / sugestię - mianowicie Sello przekazuje do GEIS adresy e-mail odbiorców, nie ma jednak (we wcześniejszej wersji była) w konfiguracji opcji zaznaczenia "awizacja e-mail" (dokładnie to się w Gejsach teraz nazywa "Awizacja nadania do odbiorcy") i tym samym odbiorcy o wysłanych paczkach nie wiedzą (oczywiście możemy ustawić w Sello stosowne powiadomienia, zostały one jednak wyłączone bo przewoźnicy robią to w wystarczającym stopniu a za dużo powiadomień to też nie dobrze).

Zatem jaka jest szansa, że w przy okazji poprawki czy aktualizacji w konfiguracji Gejsów pojawi się opcja zaznaczenia owej awizacji e-mail?

Link to postu

To zależy. W trakcie prac nad synchronizatorem do Geis dokumentacja, jaka była wtedy dostępna mocno kulała, a niestety wiele naszych pytań odnośnie awizacji i innych parametrów pozostało bez odpowiedzi. Od tego czasu nie zaglądaliśmy do dokumentacji więc nie wiem czy coś tam się zmieniło pod tym względem. Zapiszę sugestie, ale obecnie nie mogę nic obiecać.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Jaki błąd się pojawia? Ten z "CustomerCode jest parametrem wymaganym"?

Czy na pewno jest on poprawnie wpisany, bez spacji lub innych dodatkowych znaków na końcu? Czy wersja Sello jest najnowsza? Jeśli tak, to aby cokolwiek móc powiedzieć na początek musielibyśmy obejrzeć logi - instrukcję jak włączyć logowanie można otrzymać od nas na sello@insert.com.pl.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...