Skocz do zawartości

Problemy z wariantami

Polecane posty

Ostatnio ustawiłem sporo aukcji wielowariantowych. Myślę, że przez to pojawiły się u mnie problemy.

 

Codziennie rano muszę logować się na serwer bo wszystko jest zablokowane. Sello wywala mnóstwo błędów, tylko nie w logu. Informacja , że program przestała działać. Następnie odpala tyle samo sesji Subiekta na użytkowniku stworzonym do obsługi sello. Stąd przypuszczam, że to w połączeniu selo + Subiekt musi być błąd. W logach serwera wywala błąd Subiekta, ale nic mi on nie mówi.

 

Nazwa aplikacji powodującej błąd: Subiekt.exe, wersja: 1.4700.0.3813, sygnatura czasowa: 0x58872e09

Nazwa modułu powodującego błąd: unknown, wersja: 0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x00000000

Kod wyjątku: 0xc0000005

Przesunięcie błędu: 0x00000000

Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x1ebe7c

Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d2a8c68933482c

Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files (x86)\InsERT\InsERT GT\Subiekt.exe

Ścieżka modułu powodującego błąd: unknown

Identyfikator raportu: 677db391-1519-11e7-9439-f8db88fdd2aa

Pełna nazwa pakietu powodującego błąd:

Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd:

 

Czy macie poustawiane aukcje wielowariantowe? Czy nie występują u Was podobne objawy? System win 2012.

 

Link to postu

Co masz na myśli pisząc aukcje wielowariantowe bo jest kilka wariantów wielowariantów ;)

 

Jeśli wielowariantowość w butach to Sello tego nie obsługuje.

A jeśli zwykłe grupowanie aukcji w ofertę wielowariantową to to są osobne oferty i nie powinno to mieć żadnego znaczenia bo klient tak naprawdę kupuje na konkretnej aukcji i do Sello wpada sprzedaż z konkretnej aukcji.

 

Wydaje mi się, że problemu należałoby szukać gdzieś indziej czyli tak jak piszesz wg błędu coś się porobiło na linii Sello-Subiekt. Sprawdź jakie towary są w transakcjach i czy są powiązane z Subiektem, tak samo koszty wysyłki.

Link to postu

To nie kategoria obuwie. Dekoracje, świece i takie tam podobne. Warianty są na zasadzie grupowania aukcji. Wiem, że sello to powinno bez problemu obsługiwać, bo każda aukcja jest oddzielnie.

Błędami zaczęło sypać jak właśnie zacząłem robić te warianty. Wcześniej był spokój. Nic w międzyczasie nie było robione, towar cały czas ten sam.

Próbuję znaleźć kiedy to się dzieje i właśnie wyskoczył mi ten błąd. Pojawił się w momencie gdy pojawiło się zamówienie w Allegro. Wygląda na to, że błąd pojawił się w momencie, jak klient złożył zamówienie ale jeszcze nie zdążył uzupełnić FODa a sello było w trakcie ściągania aukcji. To tylko takie moje przypuszczenia bo w logach nic nie ma.

Link to postu

Po ostatnich aktualizacjach Windowsa i Subiekta występował problem z Runtime Error. Po jego naprawieniu był spokój. Następnie zaprzestaliśmy korzystać z oprogramowania s2s do synchronizacji z naszym sklepem internetowym. Później postawiliśmy sklep na Vendero. Synchronizator Vendero jest uruchomiony

Może na linii Vendero <-> Sello jest jakieś spięcie?

 

Link to postu

Bezpośrednio raczej nie, bo oba programy się ze sobą nie komunikują w żaden sposób.

Czy te błędy pojawiają się przy synchronizacji z Subiektem czy gdy Sello nie wykonuje synchronizacji, również się zdarzają? Czy Sello się wtedy również zamyka, czy to zawsze dotyczy w szczegółach błędu procesu Subiekt.exe?

Link to postu
Czy te błędy pojawiają się przy synchronizacji z Subiektem czy gdy Sello nie wykonuje synchronizacji, również się zdarzają?

 

Staram się to wyczaić ;) ale na razie nie potrafię na to odpowiedzieć. Wiem jedynie, że za dnia, takich błędów jest bardzo mało. Dzisiaj był np. tylko 1 o którym napisałem powyżej. W międzyczasie pojawiły się kolejne zamówienia. Najwięcej tych błędów jest w nocy, gdy nikt nie pracuje a sello działa na serwerze. Cały czas jest również uruchomiony Subiekt, by wykonywała się synchronizacja Vendero.

 

czy to zawsze dotyczy w szczegółach błędu procesu Subiekt.exe

 

Tak, zawsze jest błąd yulko Subiekta. Inne nie występują

 

Kilka dni temu była jakaś aktualizacja synchronizatora Vendero - czy zainstalowałeś ją

 

Nic nie instalowałem. Nawet nie wiem jak to zaktualizować. Chyba, że robi się to automatycznie, razem z aktualizacją Subiekta.

 

Może wieczorem przejadę się do biura i zrobię aktualizację do 1.47 SP2. Teraz jest  1.47.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...