Skocz do zawartości

Prowizja - szybkie płatności.

Polecane posty

Czy możecie pochwalić się jaki uzyskaliście procent prowizji za przelew i w jakim systemie?

Może być również PW. Obecnie myślę o przelewach24.

Ja też jestem na etapie tworzenia sklepu i zastanawiam się do kogo uderzyć o szybie płatności.

Z tego co czytam to oni nie mają stałego cennika, tylko ceny ustalają indywidualnie?

Więc najlepiej z kim nawiązać współpracę?

 

Link to postu

Ale jak ja kupuję to lubię płacić przez PAYU  :P :P :P

Przelewy24 mają cienkie logo takie starodawne  ;D ;D ;D

 

 

No faktycznie. Zalatuje PKO BP lub Skokami :)

 

Niemniej jednak jako kupujący omijam sklepy z PayU, gdyż PayU ma system, który na moim Firefoxie się w kółko przeładowuje przez co nie można dokonać płatności.

I zmusza mnie to do przechodzenia do płacenia do przeglądarki IE.

 

Ciekawi mnie dlaczego

PAYSAFECARD Płatności prepaid 15%

 

Aż 15% prowizji !! ??

Link to postu

HOME - mhmmmm nie ma przypadkiem jakichś kruczków w regulaminie, typu 1.5% przez pierwszy rok, a potem 5%?

 

Z dużymi brokerami mam takie doświadczenia, a w przypadku HOME mógłbym podać co najmniej dwa przykłady, że postępują w ten sposób.

 

Podobnie mBank, umowa pierwsza byłem zachwycony, wydawało się wszystko za zero. Dziś mam u nich przelewy po 1,50 / przelew i tylko dzięki Sello udało mi się wywalić numer ich konta bankowego ze wszystkich aukcji, konto idzie w odstawkę, przy dużej liczbie zwrotów 1,50 / przelew brzmi jak kpina.

 

 

Doczytujcie dobrze regulaminy usług - szczególnie klauzle co się dzieje z cennikiem ułusgi np roku.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Ja zastanawiam się nad DotPay i Przelewy24. I pytanie, czy prowizję pobierają w przypadku nieudanej, niedokończonych, anulowanych transakcji itp. ?  Generalnie doszukuję się jakiś ukrytych opłat. Z tego co widzę to tylko pobierają ustalony procent ok.1,9% kwoty przelewu, zero abonamentu.

 

Hej, ale jak ma jakaś firma pobrać Ci prowizję od nieudanej (itd) płatności? :)

Klient korzysta z płatności internetowej i jak jest transfer to pobierają prowizję.

 

A rozważ PayU.

Raz że to marketingowe i powszechne (i dlatego łatwiejsze) bo multum ludzi korzysta z Allegro i jest to też nr. 1 obecnie system płatności, dwa że jest od nich parasol bezpieczeństwa do 10 tyś dla klientów co też jest marketingowe, a trzy to że korzystając ze strony Home.pl co jest partnerem masz 1,5% prowizji, (i bez tej opłaty 200zł na wejście do PayU), nie jest to najtaniej? No i cztery że od razu są raty on line dla klientów i masz od razu integrację w sklepi internetowym, w sensie, że klient wchodzi na kartę produktu i klika w mały banner ich i jest rozpiska ile mu wychodzi na raty i sobie patrzy w miesiącach itd.

Link to postu

HOME - mhmmmm nie ma przypadkiem jakichś kruczków w regulaminie, typu 1.5% przez pierwszy rok, a potem 5%?

 

Jest tak, ze za pośrednictwem Home, jako partnera PayU, podpisujesz umowę z PayU (nie z Home, cały kontakt jest z PayU) i w warunkach umowy z PayU masz to co Home pokazuje na swoich stronach. Żadnych kruczków :)

 

W sumie nie wiem jaka jest dokładna procedura, bo pracownikowi to zleciłem, dostałem umowę PayU i podpisałem, korespondencja jest mailowa. Ale mogę się dokopać do maili i zerknąć na kroki jakie były jak chcesz, to 10 minut :) Mimo, że to jakieś 2 lata temu :)

 

Wcześniej miałem dotPay (niewątpliwie lider, mimo że lider jest tylko jeden ;) ), również polecam, bo są możliwe negocjacje (z 1,9 mogą zejść lekko do 1,6 jak się przedstawi sprawy, itd) i miło się rozmawia. Gdyby nie ta oferta PayU to bym dalej siedział w dotPay, to bardzo dobry system i bardzo prężnie działający w e-commerce.

 

Link to postu

W sumie nie wiem jaka jest dokładna procedura, bo pracownikowi to zleciłem, dostałem umowę PayU i podpisałem, korespondencja jest mailowa. Ale mogę się dokopać do maili i zerknąć na kroki jakie były jak chcesz, to 10 minut :) Mimo, że to jakieś 2 lata temu :)

 

Tutaj jak byś zerknął ile obecnie płacisz w % to będzie miarodajne. Ew zostaje przewertowanie regulaminu usługi w HOME.

Link to postu

W sumie nie wiem jaka jest dokładna procedura, bo pracownikowi to zleciłem, dostałem umowę PayU i podpisałem, korespondencja jest mailowa. Ale mogę się dokopać do maili i zerknąć na kroki jakie były jak chcesz, to 10 minut :) Mimo, że to jakieś 2 lata temu :)

 

Tutaj jak byś zerknął ile obecnie płacisz w % to będzie miarodajne. Ew zostaje przewertowanie regulaminu usługi w HOME.

 

No 1,5% mam w PayU

Link to postu

Cześć,

 

widzę że na temat oferty PayU w home.pl pojawiło się kilka pytań. Pozwolę sobie odnieść się do nich po kolei :)

HOME - mhmmmm nie ma przypadkiem jakichś kruczków w regulaminie, typu 1.5% przez pierwszy rok, a potem 5%?

 

Nie ma kruczków, zresztą to byłby nonsens, gdyby prowizja skoczyłaby o kilkaset procent - byłaby to jedna z gorszych ofert na rynku, a nam zależy na najlepszej:) Prowizja jest na bieżąco aktualizowana gdy tylko jest to możliwe. Dodam, że 2 miesiące temu było to jeszcze 1,8%, teraz jest 1,5%.

Z dużymi brokerami mam takie doświadczenia, a w przypadku HOME mógłbym podać co najmniej dwa przykłady, że postępują w ten sposób.

 

Wiem o co Ci chodzi, ale chciałbym uspokoić, że PayU jest naszym zaufanym partnerem i warunki ustalone przez nas są respektowane i mamy już na to wiele dowodów :) Jeszcze raz więc poinformuję, że skoki prowizji do poziomu +2% i więcej są dla nas nie do przyjęcia i to było dla nas najważniejsze w konstruowaniu oferty.

 

Ta opcja PayU jest dla klientów Home. Ale nie tak do końca, dowiedz się, zobaczysz

 

Oferta PayU z prowizją 1,5% jest dla wszystkich, którzy przez stronę http://home.pl/payu zarejestrują swoje konto w serwisie PayU. Nie musisz posiadać u nas sklepu/hostingu, aby skorzystać z PayU. Wystarczy, że skorzystasz z naszej strony i opcji rejestracji - jest to o tyle ważne, że rejestrując się bezpośrednio przez PayU nie uzyskasz takich wraunków (nawet gdy powołasz się na współpracę z home.pl). Wymagana jest rejestracja przez naszą stronę.

 

Może jeszcze podam informację, która tutaj się nie pojawiła - koszt aktywacji konta po akceptacji umowy to 5 zł (200 zł - dla użytkowników poza rejestracją z home.pl).

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...