Skocz do zawartości

Zapytanie o wdrożenie Sello

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Niedawno, podczas wyszukiwania informacji na temat Subiekta którego zamierzam wdrożyć w swojej firmie - natrafiłem na niesamowite narzędzie o nazwie Sello. Poczytałem o nim na stronie/forum oraz zainstalowałem wersję demonstracyjną. Zdecydowanie chciałbym wdrożyć u siebie duet Sello-Subiekt, jednak byłbym o wiele spokojniejszy gdyby ktoś z większym doświadczeniem odpowiedział na moje obawy / zapytania. Do tej pory korzystałem z Menadżera Sprzedaży, jednak jego możliwości są - delikatnie mówiąc - mocno ograniczone.

 

Jeśli chodzi o samą integrację Allegro<->Sello<->Subiekt - chciałbym mieć takie funkcjonalności :

- Możliwość zmiany cenników dostawy hurtowo dla wybranych aukcji / wybranych grup produktów (Allegro niby pozwala na zmianę cenników w trwających aukcjach, jednak opcja ta często nie działa, lub działa jedynie w odniesieniu do nielicznych aukcji na których dany cennik został użyty).

- Możliwość hurtowej zmiany cenny dla danych grup produktów.

- Informacje o stanie magazynowym, aktualizowane po każdej transakcji.

- Sprawdzanie opłat za aukcję.

- Przygotowywanie paczek i wystawianie FV.

 

1 ) Czy trzeba przeprowadzić pełne połączenie towaru z aukcjami (wpisywać parametry towaru, dodawać zdjęcia, etc) jeśli nie będziemy mieli zamiaru korzystać z automatycznego wystawiania / edycji aukcji. Przy obecnej ilości moich aukcji - ręcznie wypełnianie cech/parametrów dla każdego z produktów trwało by wieki (a przynajmniej miesiące).

 

2) Czy da się wykonywać regularne kopie zapasowe danych przechowywanych w sello i subiekcie, tak aby w przypadku awarii komputera - nie stracić danych. Dopisać o cenie sello w ASP.

 

3) Czy podczas wdrażania Sello na konto z dużą ilością aukcji - istnieje ryzyko że aukcje zostaną omyłkowo zakończone? Obecnie na każdym z kont mam około 700 aukcji, gdyby się zakończyły miałbym olbrzymią stratę finansową, szczególnie że większość z nich jest wyróżniona.

 

4) Czy istnieje możliwość połączenia Sello ze sklepem internetowym opartym o Wordpress/Woocommerce?

 

5) Czy powyżej wskazane funkcjonalności są wspierane zarówno przez Subiekt GT i Subiekt Nexo, i czy aby je osiągnąć konieczne będzie również zakupienie SFERY?

 

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i poświęcony czas.

Link to postu

Odnośnie funkcjonalności: raczej wszsytko dostępne z tego, co napisałeś / automatycznie lub półmanualnie

 

Ad.1) połączyć trzeba ręcznie, uzupełniać towarów w subiekcie nie, jeśli się nie wystawia aukcji z sello (a i to można obejść, niektórzy pracują na sello bez subiekta);

Ad.2) tak

Ad.3) jak dobrze się skonfiguruje sello to nie powinno się tak zdarzyć

Ad.4) tak, o ile ów sklep ma integrację z Subiektem, zamówienia przebywają wówczas drogę sklep > subiekt gt > sello

Ad.5) na chwilę obecną można pracować na nexo, ale nie tak komfortowo jak z gt; równoważna integracja sello <> subiekt nexo jest w przygotowaniach, ale ogrom zmian na allegro, które sa priorytetem w sello, nie pozwalają programistom sello wykonać jej na już // sfera nie jest potrzebna (ew. może być gdy wybierze się połączenie sklepu internetowgo z subiektem wymagające sfery)

 

PS

skąd jesteś? ew. mogę pomóc w konfiguracji

Link to postu

Przede wszystkim dziękuję za szybką odpowiedź. Muszę przyznać że Twoje odpowiedzi mnie nieco uspokoiły. Teraz poważnie zastanawiam się również nad pełną integracją przy dodawaniu towarów (pierwotnie nie chciałem tego robić, jednak wydaje mi się że warto poświęcić nieco więcej czasu aby mieć możliwość hurtowego wystawiania aukcji).

 

Co do Twojego pytania - to jestem z okolic Konina w Wielkopolsce. Zajmujesz się zawodowo pomocą przy wdrażaniu programów insERT? Jeśli tak to oczywiście chętnie skorzystam z pomocy, przede wszystkim w tym najbardziej newralgicznych etapach.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...