Skocz do zawartości

Wiktor Perliński

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Wiktor Perliński w dniu 24 Sierpnia 2019

Użytkownicy przyznają Wiktor Perliński punkty reputacji!

Reputacja

3 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. A jak to wygląda w przypadku Sello / innego oprogramowania którego używasz?
 2. Obecnie poprzez API - za pomocą Baselinkera, natomiast jesteśmy otwarci też na nowe rozwiązania jeśli tylko są sprawdzone, działają i spełniają swoją funkcję.
 3. Witam - czy ma ktoś z Państwa doświadczenie w korzystaniu z zewnętrznych czytników kodów wraz z systemem PP eNadawca? Dziennie nadajemy Pocztą około 100-150 przesyłek i z uwagi na coraz częściej występujące błędy w doręczeniach / zaginionych przesyłek - chcielibyśmy mieć większą kontrolę nad tymi zbiorami. Marzy mi się taki czytnik bezprzewodowy za pomocą którego mój magazynier byłby w stanie zeskanować wszystkie etykiety przewozowe, bez dostępu do internetu etc. Następnie - jakimś eksportem aby ta lista paczek pozwoliła mi na utworzenie odpowiedniego zbioru. Będę wdzięczny za wszelkie sugesti
 4. Witam, kilka produktów ze swojej oferty aukcyjnej przetwarzam poza Sello tj. przesyłki te przygotowuję ręcznie w serwisie kuriera a potem wklejam numery nadania do Sello i oznaczam jako wysłane. Są to towary o bardzo niestandardowych wymiarach, i ich sprzedaż to niewielki promil mojej całkowitej sprzedaży. Do tej pory - nie miałem z tym żadnego problemu - jednak w tej nowej wersji Sello - nie jestem w stanie pobrać takiej transakcji. Wyświetla się błąd który wklejam poniżej, i niestety pojawia się on za każdym razem kiedy pobieram nowe transakcje. Czy da się coś z tym zrobić? Próbowałem powiąz
 5. Witam, nie mogę dziś pobrać aukcji trwających na żadnym z moich kont. Czy to globalny problem z Allegro czy mam się martwić o swoją konfigurację Sello? Proszę o informację. Komunikat błędu jaki dostaję w logu : Pobieranie aukcji, ofert kup teraz zaplanowanych, aktywnych z konta auto_wnetrza w serwisie Allegro.pl (0-100): Niepoprawna odpowiedź serwera Allegro. Szczegóły w raporcie.{"errors":[{"code":"INTERNAL_SERVER_ERROR","message":"Internal server error.","details":null,"path":null,"userMessage":"Wewnętrzny błąd serwera. Spróbuj ponownie za kilka minut.
 6. Czyli po zwróceniu na to uwagi przez Kupującego po otrzymaniu dokumentu - na moim miejscu nie wystawiałby Pan korekty do takiej faktury? Dziękuję za informację, nieco się uspokoiłem
 7. Rozumiem, tylko że Klient wpłacając na nasze konto 50zł za sam towar (wysyłka 8 zł - z jego perspektywy jest darmowa) - otrzymuje od nas dokument poświadczający wpłatę 58zł (dokument z Subiekta uwzględnia koszt wysyłki w wysokości 8 zł jako oddzielną pozycję na FV). No i właśnie ta niezgodność mnie martwi. Tak jak pisałem, ze względu na model rozliczenia - problem ten nie pojawia się w Smart Allegro InPost.
 8. Tak, jest zatwierdzony. W Sello widoczny jest jedynie pozycja z towarem, natomiast w Subiekcie - i z towarem, i z wysyłką. Czyli najpewniej jest to wadliwa konfiguracja u mnie?
 9. Panie Bartoszu mam pytanie odnośnie rozliczenia SMARTA w przypadku Poczty Polskiej. O ile z Paczkomatami działa to obecnie idealnie, to w przypadku Poczty Polskiej zauważyłem dzisiaj pewną nieprawidłowość tj. Kupujący płaci 50 zł, gdzie wysyłka Pocztą w koszcie 8 jest dla niego bezpłatna tj. fizycznie nie wpłaca jej finalizując transakcję. Na karcie transakcji w Sello - koszt wysyłki nie jest uwzględniany, natomiast na dokumencie końcowym w Subiekcie - ten koszt wysyłki w wysokości 8 zł już się pojawia. Czy tak to faktycznie obecnie działa, czy to błąd w mojej konfiguracji?
 10. A co z Pocztą Polską? O ile z Paczkomatami działa to obecnie idealnie, to w przypadku Poczty Polskiej zauważyłem dzisiaj pewną nieprawidłowość tj. Kupujący płaci 50 zł, gdzie wysyłka Pocztą w koszcie 8 jest dla niego bezpłatna tj. fizycznie nie wpłacie jej finalizując transakcję. Na karcie transakcji w Sello - koszt wysyłki nie jest uwzględniany, natomiast na dokumencie końcowym w Subiekcie - ten koszt wysyłki w wysokości 8 zł już się pojawia. Czy tak to faktycznie obecnie działa, czy to błąd w mojej konfiguracji ?
 11. Czy dostanie w końcu dodana opcja zbiorczego dodawania notatek do aukcji, aby w końcu móc zapanować nad gabarytami Paczkomatów?
 12. Dzień dobry, czy w polu filtrowania na liście aukcji (pod F8) - da się skorzystać z jakichś wyrażeń nieregularnych? Mam problem aby ograniczyć listę do jedynie jednego typu produktu, z uwagi na to iż cześć jest nazwy jest elementem nazwy kolejnych produktów. Dokładniej - interesuje mnie każdy produkt zawierający w symbolu wyrażenie "-1" (np. BRELOK23-1) jednak nie chcę brać pod uwagę elementów w których symbolu za tą jedynką występuje coś jeszcze (np. BRELOK23-12 bądź BRELOK23-13). Czy da się to zrobić?
 13. Witam forumowiczów. Mam nietypowy problem. Czy ktoś z użytkowników duetu Subiekt GT i Sello mógłby podesłać mi listę / screenshot wszystkich zainstalowanych składników pakietu MS SQL Server? Tj. tych które instalują się podczas instalacji Sello i Subiekta? Problemem u mnie jest to że w niedawnym czasie instalowaliśmy próbnie aplikację A2C która wymagała od nas utworzenia ręcznie kolejnej bazy danych. No i teraz zorientowałem się że ponad 10GB mamy zajęte przez te składniki z MY SQL Server, a do tego baza rezerwuje ponad 2GB ramu. Z tego co pamiętam - po instalacji Sello - nie było ani taki
×
×
 • Dodaj nową pozycję...