Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Wiktor Perliński

Użytkownik
 • Ilość treści

  93
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  1

Wiktor Perliński wygrał w ostatnim dniu 24 sierpnia 2019

Wiktor Perliński ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam, kilka produktów ze swojej oferty aukcyjnej przetwarzam poza Sello tj. przesyłki te przygotowuję ręcznie w serwisie kuriera a potem wklejam numery nadania do Sello i oznaczam jako wysłane. Są to towary o bardzo niestandardowych wymiarach, i ich sprzedaż to niewielki promil mojej całkowitej sprzedaży. Do tej pory - nie miałem z tym żadnego problemu - jednak w tej nowej wersji Sello - nie jestem w stanie pobrać takiej transakcji. Wyświetla się błąd który wklejam poniżej, i niestety pojawia się on za każdym razem kiedy pobieram nowe transakcje. Czy da się coś z tym zrobić? Próbowałem powiązać tą metodę dostawy aby obejść ten komunikat - niestety bez rezultatu. Ponowne pobieranie zamówienia "876290a2-3f87-11ea-aa77-dd18b4ed85ea" użytkownika "********" z konta hurtowopl na Allegro.pl: Brak powiązania dostawy Allegro: "Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch" Dodaj odpowiednie powiązanie dostawy Sello z dostawą Allegro w ADMINISTRACJA > SŁOWNIKI > Wysyłka towarów - Sposoby wysyłki towarów, aby móc zapisać lub zaktualizować transakcję.
 2. Witam, nie mogę dziś pobrać aukcji trwających na żadnym z moich kont. Czy to globalny problem z Allegro czy mam się martwić o swoją konfigurację Sello? Proszę o informację. Komunikat błędu jaki dostaję w logu : Pobieranie aukcji, ofert kup teraz zaplanowanych, aktywnych z konta auto_wnetrza w serwisie Allegro.pl (0-100): Niepoprawna odpowiedź serwera Allegro. Szczegóły w raporcie. {"errors":[{"code":"INTERNAL_SERVER_ERROR","message":"Internal server error.","details":null,"path":null,"userMessage":"Wewnętrzny błąd serwera. Spróbuj ponownie za kilka minut.
 3. Czyli po zwróceniu na to uwagi przez Kupującego po otrzymaniu dokumentu - na moim miejscu nie wystawiałby Pan korekty do takiej faktury? Dziękuję za informację, nieco się uspokoiłem
 4. Rozumiem, tylko że Klient wpłacając na nasze konto 50zł za sam towar (wysyłka 8 zł - z jego perspektywy jest darmowa) - otrzymuje od nas dokument poświadczający wpłatę 58zł (dokument z Subiekta uwzględnia koszt wysyłki w wysokości 8 zł jako oddzielną pozycję na FV). No i właśnie ta niezgodność mnie martwi. Tak jak pisałem, ze względu na model rozliczenia - problem ten nie pojawia się w Smart Allegro InPost.
 5. Tak, jest zatwierdzony. W Sello widoczny jest jedynie pozycja z towarem, natomiast w Subiekcie - i z towarem, i z wysyłką. Czyli najpewniej jest to wadliwa konfiguracja u mnie?
 6. Panie Bartoszu mam pytanie odnośnie rozliczenia SMARTA w przypadku Poczty Polskiej. O ile z Paczkomatami działa to obecnie idealnie, to w przypadku Poczty Polskiej zauważyłem dzisiaj pewną nieprawidłowość tj. Kupujący płaci 50 zł, gdzie wysyłka Pocztą w koszcie 8 jest dla niego bezpłatna tj. fizycznie nie wpłaca jej finalizując transakcję. Na karcie transakcji w Sello - koszt wysyłki nie jest uwzględniany, natomiast na dokumencie końcowym w Subiekcie - ten koszt wysyłki w wysokości 8 zł już się pojawia. Czy tak to faktycznie obecnie działa, czy to błąd w mojej konfiguracji?
 7. A co z Pocztą Polską? O ile z Paczkomatami działa to obecnie idealnie, to w przypadku Poczty Polskiej zauważyłem dzisiaj pewną nieprawidłowość tj. Kupujący płaci 50 zł, gdzie wysyłka Pocztą w koszcie 8 jest dla niego bezpłatna tj. fizycznie nie wpłacie jej finalizując transakcję. Na karcie transakcji w Sello - koszt wysyłki nie jest uwzględniany, natomiast na dokumencie końcowym w Subiekcie - ten koszt wysyłki w wysokości 8 zł już się pojawia. Czy tak to faktycznie obecnie działa, czy to błąd w mojej konfiguracji ?
 8. Czy dostanie w końcu dodana opcja zbiorczego dodawania notatek do aukcji, aby w końcu móc zapanować nad gabarytami Paczkomatów?
 9. Dzień dobry, czy w polu filtrowania na liście aukcji (pod F8) - da się skorzystać z jakichś wyrażeń nieregularnych? Mam problem aby ograniczyć listę do jedynie jednego typu produktu, z uwagi na to iż cześć jest nazwy jest elementem nazwy kolejnych produktów. Dokładniej - interesuje mnie każdy produkt zawierający w symbolu wyrażenie "-1" (np. BRELOK23-1) jednak nie chcę brać pod uwagę elementów w których symbolu za tą jedynką występuje coś jeszcze (np. BRELOK23-12 bądź BRELOK23-13). Czy da się to zrobić?
 10. Witam forumowiczów. Mam nietypowy problem. Czy ktoś z użytkowników duetu Subiekt GT i Sello mógłby podesłać mi listę / screenshot wszystkich zainstalowanych składników pakietu MS SQL Server? Tj. tych które instalują się podczas instalacji Sello i Subiekta? Problemem u mnie jest to że w niedawnym czasie instalowaliśmy próbnie aplikację A2C która wymagała od nas utworzenia ręcznie kolejnej bazy danych. No i teraz zorientowałem się że ponad 10GB mamy zajęte przez te składniki z MY SQL Server, a do tego baza rezerwuje ponad 2GB ramu. Z tego co pamiętam - po instalacji Sello - nie było ani takiego zużycia pamięci, ani miejsca na dysku. Mam nadzieję że ktoś z Państwa podzieli się tą listą / screenem, a ja po prostu odinstaluje wszelkie pozostałe składniki. Z góry dziękuję i przepraszam że zawracam głowę takim nietypowym problemem.
 11. Czy faktycznie będzie dzisiaj wypuszczona ta aktualizacja? Pytam aby jakoś rozsądnie poukładać sobie na ten tydzień robotę w biurze, a sama termin już kilkukrotnie ulegał zmianie. Z góry dziękuję za informację.
 12. Czy w takim wypadku podesłać przykładową aukcje (bądź jeszcze inne materiały dodatkowe) w prywatnej wiadomości?
×