Skocz do zawartości

Autoryzacja konta w celu synchronizacji parametrów z serwisu

Polecane posty

Witam,

chciałam przeprowadzić autoryzację konta przez sello, ponieważ tylko tak mogę pobrać warunki zwrotów, reklamacji i gwarancji z allegro.

Kiedy chcę autoryzować konto, przekierowuje mnie na allegro, po wpisaniu poprawnego loginu i hasła, pojawia się komunikat: "Twój formularz stracił ważność. Prosimy odświeżyć stronę."

Odświeżam i dalej to samo.

Bardzo proszę o pomoc, bo przez to stoję w miejscu i nie mogę wystawić żadnej aukcji bez wyboru warunków zwrotów, reklamacji i gwarancji.

 

Pozdrawiam

Link to postu

Tutaj jest kilka kroków, które mogą pomóc:

https://forum.sello.pl/index.php?topic=10362.msg72195#msg72195

 

Jest to problem Allegro z zapamiętaną sesją użytkownika najprawdopodobniej. Można spróbować też uruchomić Internet Explorer i wyczyścić cache przeglądarki/przywrócić ją do ustawień fabrycznych.

Link to postu

W porządku. Dziękuję za informacje i przepraszam za błąd.

U mnie było tak, że robiłem wszystko o czym było pisane w innych tematach żeby zrobić autoryzację i po wszyzstkich działaniach nadal wyświetlało mi się to okno.

Przestawiłem IE na domyślną [zamiast Chrome] i wtedy dopiero bez problemu udało mi się zrobić autoryzację.

Link to postu

Ten błąd występuje na Allegro od bardzo dawno. Spotykam go często w firefoxie np gdy przeglądam coś i próbuję się zalogować z koszyka. Trzeba wtedy wejść normalnie na Allegro.pl i się zalogować po czym wrócić do koszyka. Nie wiem jaki dokładnie jest tutaj scenariusz powstawania tego błędu ale nie jest to bezpośrednio związane z Sello.

Link to postu

No właśnie problem w tym, że wszystko jest ok.

Rozpoczęto odbieranie parametrów.

Zakończono odbieranie parametrów.

Rozpoczęto odbieranie atrybutów.

Zakończono odbieranie atrybutów.

I na końcu jest:

Ostatnia operacja nie powiodła się.

A błąd to niepoprawny login lub hasło.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...