Skocz do zawartości

Dzielenie kompletów na sztuki do aukcji

Polecane posty

Witam. W subiekcie mam towary w kompletach. Przykładowo towar X w jednym komplecie posiada 100szt. I przykładowo jak klient detaliczny chce zakupić 10szt to wtedy wybijam z systemu jako 0,1 kompletu.

 

I teraz mam problem jak to rozgryźć w allegro. Na aukcjach nie chcę wystawiać kompletów tylko na same sztuki. Ktoś podpowie jak to dobrze połączyć w Sello?

Link to postu

Nie, z automatu wszystko ląduje w tym samym magazynie.

Musiałbyś dodatkowo zrobić przesunięcie międzymagazynowe w subiekcie.

 

Czy do rozbijania towaru nie potrzeba przypadkiem niebieskiego plusa do Subiekta? Próbowałem to dzisiaj wytestować w pracy, ale na jaki towar bym nie kliknął to opcja 'Zamontuj' i 'Rozmontuj' jest nieaktywna

Link to postu

Nie, z automatu wszystko ląduje w tym samym magazynie.

Musiałbyś dodatkowo zrobić przesunięcie międzymagazynowe w subiekcie.

 

Czy do rozbijania towaru nie potrzeba przypadkiem niebieskiego plusa do Subiekta? Próbowałem to dzisiaj wytestować w pracy, ale na jaki towar bym nie kliknął to opcja 'Zamontuj' i 'Rozmontuj' jest nieaktywna

 

Te funkcje działają na kompletach a nie na towarach.

Link to postu

Źle się wyraziłem, chodziło mi właśnie o komplety. Zamieszczam zdjęcie podglądowe gdzie widać, że funkcja rozmontuj jest nieaktywna

 

dd6be40e3c799ee1med.png

 

Komplet to coś innego niż towar. Ty masz na myśli jednostkę miary. Dlatego pokazujesz towary, komplety mają inny symbol:

2017-11-13_7.png.d4152f8b128e8a931a04a2848c8a690d.png

 

Robisz je dodając nowy towar i zmieniając rodzaj z towaru na komplet - pojawia się nowa zakładka, gdzie go definiujesz.

Link to postu

Możesz np. zrobić komplet składający się 0,1 ilości Twojego "kompletu" (w zakładce 'składnik' dodajesz towar i określasz ilość). Jeśli masz swój towar zawierający 100 szt. to komplet ze składnikiem w ilości 0,1 da 10 szt.

 

Ew. dopytuj.

 

 

Link to postu

Zapewne mi nie pozostanie nic innego jak robić według twojej instrukcji, ale trochę z tym  będzie zachodu bo mam multum takich towarów więc i przeliczanie cen dochodzi.

 

A czy nie da się wykorzystać do tego dodatkowych jednostek miary? Dodać dodatkową jednostkę miary 'szt', przelicznik 1szt=0,001kpl i ściągnąć to jakoś do Sello?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...