Skocz do zawartości

Darmowa dostawa do 30 Kwietnia 2018

Polecane posty

Taki dostałem email, szkoda że to nie znowu zakupy od 10zł

 

Wkrótce ruszymy z promocją darmowej dostawy dla wybranej grupy klientów kupujących na Allegro. Wybierając Twoją ofertę - spełniającą opisane niżej warunki promocji - kupujący otrzyma kupon, którym opłaci dostawę. Koszt dostawy pokrywa Allegro, Ty otrzymasz pełną kwotę (za towar i za dostawę).

Co zrobić, aby Twoje oferty wzięły udział w promocji:

Włącz w swoich ofertach metody dostawy płatne z góry w cenie nie wyższej niż:

•  8,60 zł dla paczkomatów (Allegro Paczkomaty InPost oraz Paczkomaty 24/7)

•  9 zł dla zewnętrznych punktów odbioru (Paczka w Ruchu, Przesyłka24 Odbiór w punkcie, Przesyłka48 Odbiór w punkcie)

•  14 zł dla przesyłki kurierskiej

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie oferty z opcją “Kup teraz”, w których cena pojedynczego produktu wynosi minimum 25 zł. Promocją nie są objęte płatności “na raty”. Minimalny koszt dostawy objęty promocją to 0,01 zł.

Akcja trwa od 22 grudnia 2017 do 30 kwietnia 2018.

Życzymy owocnej sprzedaży

Allegro

Link to postu

Allegro chce nauczyć sprzedawców by wysyłka była tańsza - wiele cierpi z powodu Alliexpress czy Wisha i widzi że jakoś musi  zrobić w końcu darmową wysyłkę .

Strach tylko pomyśleć że od kwietnia będzie albo darmowa przesyłka albo nie kupuję -> bo do tego chcą doprowadzić.

 

Wszędzie na świecie wysyłka 2-3 dni to norma u nas musi być 24 h bo inaczej nie kupuję. A teraz będzie albo darmowa albo nie kupuje.

 

Nie będzie lekko od Kwietnia

 

Link to postu

Jako, że kuriera nadaję przez Sendit, to będę musiał wywalić kurierów z cennika, bo nie będę przecież dopłacał.

 

I tak pokrywam koszt opakowania w przypadku Allegro InPost.

Podpisz umowę z inpostem samemu - 10zł brutto. dodajesz 2 zł na karton i problem z głowy a jak zechcesz będziesz miał taniej niż ten śmieszny allegro inpost z którego ja nie korzystam.

Swoją drogą nigdzie nie wiadomo co to za grupa klientów :)

Link to postu

Jako, że kuriera nadaję przez Sendit, to będę musiał wywalić kurierów z cennika, bo nie będę przecież dopłacał.

 

I tak pokrywam koszt opakowania w przypadku Allegro InPost.

Podpisz umowę z inpostem samemu - 10zł brutto. dodajesz 2 zł na karton i problem z głowy a jak zechcesz będziesz miał taniej niż ten śmieszny allegro inpost z którego ja nie korzystam.

Swoją drogą nigdzie nie wiadomo co to za grupa klientów :)

 

Podejrzewam,że grupa docelowa to minimum "ileś" zakupów w miesiącu, ocenianie wszystkich zawartych transakcji (zapowiada się niezły bajzel i ból d..y miłośników gwiazdek) i jakieś dodatkowe, nikomu nieznane czynniki.

Link to postu

My też dostaliśmy takie maile. Ciekawe skąd Allegro ma na to kasę skoro promocja trwa aż do kwietnia. Trochę dziwne to jest bo 21 dostaliśmy maile, a 22 już trwa promocja.

Mnie też to dziwi, tyle kasy i na tak długi okres wyłożyć. Chyba że znowu po nowym roku czeka nam podwyżka prowizji.

A swoją drogą jak rozpoznać te aukcje z darmową wysyłką, już to działa?

Wcześniej pisało że jest darmowa wysyłka przy towarze za min 10zł

Link to postu

A Wy też dostaliście takie emaile?

 

Ja nie dostałem. A mam kilka sklepów, więc chyba bym taki mail skojarzył.

 

Ale wszyscy sprzedający z tego mogą skorzystać i samo allegro to potwierdza

promocja trwa od 22 grudnia 2017 do 30 kwietnia 2018 i wszyscy Sprzedający mogą z niej skorzystać.

 

Dziwi mnie tylko że nie reklamują tego hucznie i nigdzie przed zakupem nie widać że dostawa będzie bezpłatna jak wcześniej.

Link to postu

A Wy też dostaliście takie emaile?

 

Ja nie dostałem. A mam kilka sklepów, więc chyba bym taki mail skojarzył.

 

Ale wszyscy sprzedający z tego mogą skorzystać i samo allegro to potwierdza

promocja trwa od 22 grudnia 2017 do 30 kwietnia 2018 i wszyscy Sprzedający mogą z niej skorzystać.

 

Dziwi mnie tylko że nie reklamują tego hucznie i nigdzie przed zakupem nie widać że dostawa będzie bezpłatna jak wcześniej.

 

 

No ta  ;D Ale Paczkomaty znów by miały duże obciążenie.

Link to postu

Dziwi mnie tylko że nie reklamują tego hucznie i nigdzie przed zakupem nie widać że dostawa będzie bezpłatna jak wcześniej.

Nie reklamują - bo kierują to tylko do wybranych kupujących i nie wiadomo czy ta grupa wybranych to np. 10% wszystkich kupujących, czy może 0,01% ... :)

 

Tak w skrócie: "Bardzo mała liczba osób" sprawdzone info :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...