Skocz do zawartości

Nowa kolumna w Sello - data zaplaty na allegro w payU

Polecane posty

Witam

 

Zgłaszam prośbę o udoskonalenie Sello i wprowadzenie kolumny z data zapłaty przez klienta za towar na allegro, bo obecna kolumna "data wpłaty" pokazuje kiedy my sciagamy wplate od klienta a nie dokladna date kiedy klient zaplacil na allegro

 

Dla Was to chwila moment pracy, a dla nas duze ulatwienie

 

Z góry dziekuje <3

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Po co Wam data wpłaty, klient i tak patrzy na to kiedy zamówił, a nie kiedy zapłacił  ;D ;D ;D ;D

 

U mnie niedawno jedna pani kupiła w piątek, zapłaciła w niedzielę, a w poniedziałek o 7 już mailowała czy zostało wysłane.

 

Teraz czekam tylko na te gwiazdki od niej.

 

 

No ja wiem, mam takie same odczucia, ale jednak przydaje się właśnie do dyskusji np z Klientem, dlaczego jeszcze nie wysłane itd.

Link to postu

Bardzo proszę jednak o zachowanie poziomu dyskusji. Tak się składa, że ostatnio pracujemy praktycznie na dwie zmiany żeby zdążyć z krytycznymi poprawkami dla Allegro, więc czytanie takich opinii jest po prostu dla mnie osobiście niemiłe. A przywykliśmy jednak do miłej i przyjacielskiej atmosfery na tym forum.

 

P.S. Niejedna osoba na tym forum przyzna, że w miłej atmosferze zrozumienia i porozumienia można więcej rzeczy ugrać niż wymachując szablą. Taka moja prywatna opinia.

Link to postu

No właśnie.

 

Użyte przez Roksanę słowo do załogi Sello jest wyjątkowo nieodpowiednie, bo nikt, kto zna się na rzeczy nie powie, że praca leży.

 

Zbyt wolny jak na nasze oczekiwania rozwój Sello wynika z braków kadrowych.

 

Jak byśmy mieli taki skład ilościowy ale ludzi od Subiekta, to dopiero by Sello się rozwijało.....a raczej zwijało...

 

A jak byśmy mieli w Sello studentów jak w Com......to dopiero byście widzieli co to znaczy 1 wersja na rok i poszukiwanie zmian z lupą w ręku.

 

:D :D :D

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Jedyne co przychodzi mi do głowy, to wejście w Transakcję i jest tam link do płatności Allegro Finanse po kliknięciu w ten link w przeglądarce pojawiają się szczegóły, czy płatność jest PAYU czy PRZELEWY24.

 

To niestety chyba na dziś wszystko, dla sklepów rozliczających płatności trochę mało :(

Link to postu
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...