Skocz do zawartości

Pobiera wam transakcje?

Polecane posty

Witam serdecznie.

Mam dosyć nietypową sytuację.

 

Od w sumie miesiąca na stacji klienckiej mam puszczone sello, które sobie automatycznie chodzi i pobiera transakcje, jednakże:

 

Wczoraj po godzinie 17:30 sello dostało crash ( nie wiadomo od czego ) i rano włączyliśmy dopiero pobieranie.

Co się okazuje.

Sello tak jakby przestało automatycznie pobierać transakcje i trzeba ręcznie, zaś jak pobieram ręcznie ( odznaczona opcja pełnego pobierania ) mam obecnie 6% i tak jakoś nie widzę w Managerze ruchu sieciowego, aby Sello łączyło się z allegro. Przez chwilę było połączenie, coś tam pobrało i na ten moment cisza.

 

Podejrzewam, że coś Allegro kombinuje, w końcu piątek...

 

Czy u Was coś podobnego ma miejsce?

Bartku masz jakąś radę na to?

 

Sello na chwilę obecną mamy takie jak w opisie mam, gdyż nie wystawiamy przez niego aukcji.

Kliencki komputer to Windows 10 Home aktualny. Tylko dziś taki problem.

 

Co zrobiłem do tej pory:

- Restart usługi SQL

- Restart Sello

- Aktualizacja parametrów

- Odpalenie pobierania transakcji bez pełnych danych

 

Coś tam powoli zasysa, ale no nie ukrywam, będą opóźnienia..

 

 

Ktoś ma podobne problemy?

 

Link to postu

Też to miałem w piątek po południu. W sobotę rano byłem w pracy i nie zaciągnęło transakcji, ale nie wiem od której godziny. Pobieranie szybkie mam co 30 min. Zerknąłem w logach wstecz i od 21:00 do rana nie było w Sello nawet jednego wywołania pobierania transakcji z serwisu. Miałem tylko synchronizację towaru co 60 min i nic więcej.

 

Zastanawiało mnie to, ale po zamknięciu Sello i włączeniu poszedł normalnie, więc się tym nie przejąłem.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...