Skocz do zawartości

Sello przestało pobierać towary z subiekta

Polecane posty

Od wczoraj sello przestało pobierać towary oznaczone "do serwisów aukcyjnych". Odznaczałem do serwisów aukcyjnych, zmieniałem grupę towarową, reset serwera, oznaczenie produktów jako nieaktywne i ponowne ustawienie aktywne, itp. Nawet po ręcznym dodaniu nowego produktu do subiekta sello go nie pobiera. Komunikacja z sello - subiekt poza dodawaniem produktów działa normalnie - stany i ceny aktualizują się, tworzą się dokumenty, itd.

Link to postu

Wykonanie poniższych poleceń powinno naprawić logowanie:

 

update ins_ident set ido_wartosc = (select max(it_ExternalCustomAttributesDict.ecd_Id)+1 from it_ExternalCustomAttributesDict) where ido_nazwa like 'it_ExternalCustomAttributesDict'
update ins_ident set ido_wartosc = (select max(jb__Job.lg_Id)+1 from jb__Job) where ido_nazwa like 'jb__Job'
update ins_ident set ido_wartosc = (select max(jb_Message.jm_Id)+1 from jb_Message) where ido_nazwa like 'jb_Message'

Link to postu

Pierwszy problem to pusty "pełny log".

Druga sprawa to towary, które się nie pobierają z subiekta. Problem został połowicznie rozwiązany - nie wiem jaki był powód. Pomogło usunięcie z subiekta i sello ostatnio dodanych 70szt produktów. Po ponownym wgraniu produktów tej samej firmy z opisami i zdjęciami sello znowu nie pobiera danych i nie aktualizuje tych produktów. Po kolejym usunięciu produktów tej firmy i wgraniu dwóch kolejnych firm ok. 300szt wszystko działa. Problem najprawdopodobniej leży w zdjęciach lub opisach. Jest to o tyle dziwne, bo w subiekcie zdjęcia i opisy wyświetlają się prawidłowo.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...