Skocz do zawartości

Inpost podwyżka cen

Polecane posty

U mnie też podwyżki:

 

A 10,39zł

B 11,66zł

C 12,84zł

 

aneksu jeszcze nie podpisałem

 

 

Ale to brutto?

A ile netto? (Bez VAT?)

 

 

 

 

SEDNIT i BliskaPaczka ma tak:

netto: 8,53 zł brutto: 10,49 zł

netto: 8,93 zł brutto: 10,98 zł

netto: 9,26 zł brutto: 11,39 zł

 

 

Zaś w APACZKA.PL można jeszcze kupić Paczkomat A za 9.50zł brutto.

Link to postu

To są ceny brutto z opłatą paliwową na gotowe. Ceny u brokerów (w tym nasze nie kochane allegro) na dniach też pójdą w górę. 

 

Osobiście mam już aneks i go podpisałem. Można było przeciągnąć 3 miesiące na starych cenach ale wtedy nowe ceny jeszcze by podskoczyły o 10%. 

 

Podniosłem ceny z 8.5PLN na 11.90PLN i z dnia na dzień liczba paczek do paczkomatów spadła z około 200szt na ~ 70szt. Za to pocztexy podskoczyły. 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
Dnia 3/14/2018 o 19:38, Paul Valentiono napisał:

To są ceny brutto z opłatą paliwową na gotowe. Ceny u brokerów (w tym nasze nie kochane allegro) na dniach też pójdą w górę. 

 

Osobiście mam już aneks i go podpisałem. Można było przeciągnąć 3 miesiące na starych cenach ale wtedy nowe ceny jeszcze by podskoczyły o 10%. 

 

Podniosłem ceny z 8.5PLN na 11.90PLN i z dnia na dzień liczba paczek do paczkomatów spadła z około 200szt na ~ 70szt. Za to pocztexy podskoczyły. 

Które Pocztexy, Kurier24 czy Kurier48 ?

 

I co z liczbą gwiazdek w ocenach kosztu tranpsortu?

Ja zmieniłem z 8.25zł na 8.60 i jest zauważalnie gorzej oceniane, zaraz dam Klientom 11.50 to dopiero będzie :D

Edytowane przez HotKey .
Link to postu

Nie specjalnie wpłynęło mi to na gwiazdki. Pozostaje list polecony i czasami list zwykły.

Odczuwalnie więcej mam kuriera48. 

Ogólnie firma Inpost leczy mnie i z chęcią bym z niej zrezygnował. Brak jakości i obsługa klienta na poziomie zero. Ciągłe problemy. Z nikim nie można się dogadać. Jedynie co mnie trzyma przy tej złodziejskiej firmie to brak substytutów dla paczkomatów (niestety). 

 

Treść usunięta.

Edytowane przez Bartosz Rosa
Wpis usunięty przez Moderatora z powodu naruszenia Regulaminu Forum.
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...