Skocz do zawartości

Problem ze zdjęciami

Polecane posty

Witam

Mam pewien problem z wystawianiem aukcji z Sello, zdjęcie na aukcji ma cienką czarną ramkę (kreskę) z lewej strony i od góry.

Po wystawieniu takiej aukcji muszę z poziomu allegro podmienić zdjęcie na TO SAMO !!! i wówczas ta ramka znika.

Aukcje wystawiane ze strony allegro tego problemu nie mają ?

Czy ktoś z Was się z czymś takim spotkał ?

 

Trwa to od 2-3 tygodni, czyli może mieć związek z nowymi opisami, wcześniej tego problemu nie było 

Link to postu
  • 1 rok później...

Odświeżę temat, bo u nas problem występuje,mimo, że opcja zmniejszania nie jest włączona. Dodatkowo przy zmianach w aukcji przez sello zdjęcia w opisie zmieniają się na czarne kwadraty, mimo że w galerii widnieją prawidłowe. Od allegro dostałam taką odpowiedź:

"Dzień dobry,
z informacji, które uzyskałem wynika, że problem leży najprawdopodobniej po stronie danych przesyłanych do nas poprzez API. Proszę o weryfikację ustawień programu, z którego Pan korzysta do obsługi Allegro."

Link to postu

Z informacji jakie uzyskałem od Allegro jest to problem związany z biblioteką (zapewne do skalowania zdjęć) używaną w serwisie i oczekuje ona na aktualizację (nie mam niestety informacji kiedy to nastąpi). Nie jest to wina wysyłanych zdjęć (no chyba, że w grę wchodzi ich specyficzna rozdzielczość lub proporcje), bo w galerii zdjęcia są normalne, po zmniejszeniu strony również pojawiają się poprawne zdjęcia, problem jest ze zdjęciami skalowanymi do rozdzielczości 720p, które domyślnie widoczne są na ekranie komputera.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...