Skocz do zawartości

Kopie zapasowe baz danych

Polecane posty

Witam,

 

Mam taki problem odnośnie kopii zapasowych baz. Mam ich peełno.. łącznie zajmują mi ~150gb przez co powoli zapycha mi się dysk. Domyślam się, że nie są one ważne, ale chciałbym się upewnić z racji tego, że w rubryce ostatni modyfikacja wszystkie mają dzisiejszą datę.
 

dsadsa.jpg

Link to postu

Dziękuje za szybką odpowiedź.

Jest może gdzieś tu na forum poradnik jak krok po kroku je odłączyć? :)

 

Pewnie też stąd powolne działanie subiekta. Jak musi po tylu bazach skakać i wszystko modyfikować.. to by dużo wyjaśniało

 

Edytowane przez برزميسلاف زغلنيكي
Link to postu

No po restarcie serwera pobralo transakcje :) odznaczylem zgodnie z poradnikami pełne dane i działa to teraz znacznie szybciej. Spróbuję jeszcze z tymi aukcjami trwającymi.

Natomiast cały czas borykamy się z problemem wieszającego się programu chociaż wydaje mi się, że to już kwestia sprzętowa.. brak dysku SSD, baza która ma prawie 9GB.

Myślałem, że usunięcie tych baz niepotrzebnych, kopii, których było prawie 100 GB :O! trochę przyśpieszy działanie, ale oprócz tego, że transakcje faktycznie szybciej się pobierają nie widzę polepszenia w działaniu całego oprogramowania :D

Link to postu

Zawiesza się np przy przejściu pomiędzy transakcjami a paczkami na jakieś 5/6 sekund. I tak generalnie wszędzie gdzie się kliknie to to trwa :D, ale raczej tak jak napisałem, moim zdaniem to już sprzętowy problem. Głównie dyski HDD. Wcześniej przed usunięciem kopii baz Sello sie wyłączało, ale dyski były prawie pełne. Teraz nie ma tego problemu.

Link to postu

Windows Server 2008 R2 łącznie 4 końcówki, ale mamy tylko licencje na 3 subiekty także nigdy się nie zdarzą, że więcej niż 3 naraz się łączą.

 

Na dniach przenosimy serwer, bo jest on w innej miejscowości w której jest dosyć słaby internet 6/1. 

Na miejscu mamy swiatłowód 300/30 może coś pomoże :D 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...