Skocz do zawartości

Pominięto transakcję starszą niż data początkowa...

Polecane posty

Witam, i na wstępie przepraszam za założenie trzeciego wątku, w ciągu trzech dób - niestety problem z którym się zwracałem poprzednio wydaje się mieć większą przyczynę.

 

Od dwóch dni - nie jestem w stanie pobrać transakcji do Sello które jest ustawione na pobieranie jedynie transakcji z dwóch ostatnich dni. Datę początkową ustawioną mam na 26.06.18. Wcześniej - kilkukrotnie wykonywałem taką operację pobierania transakcji (z 3-4 dni, a nawet z większych zakresów), celem przygotowania się do finalnego wdrożenia tego programu w mojej firmie. Za każdym razem - pobranie transakcji kończyło się sukcesem, i trwało średnio 1-3 minuty. Od wczoraj natomiast - mimo iż nie wprowadzałem żadnych zmian w ustawieniach Sello - mam spore problemy.

Najpierw Sello pobrało dane ponad 50 000 klientów ( o czym pisałem wczoraj ). Dzisiaj - kiedy się już pogodziłem z pobraniem tych danych (w końcu to tylko 50 mb w bazie) - postanowiłem spróbować ponownie. Tym razem datę początkową ustawiłem na wczoraj. No i tak sobie Sello te transakcje pobiera już przeszło godzinę, a na belce ze statusem widzę "Pominięto transakcję starszą niż data początkowa...". 

Czy ktoś z forumowiczów spotkał się już z takim problemem? 1 godzina to dużo za dużo jak na pobranie 30-40 transakcji. Czy jest jakiś sposób aby sprawdzić co tak naprawdę w tym momencie pobiera Sello?

Bardzo proszę o pomoc.

 

Edit : W gwoli uzupełnienia : baza jest "nowa" tj. działam na niej od 2-3 miesięcy i przygotowuję ją do startu pracy (dodanie towarów, konfiguracja sposób wysyłki). Jak wspomniałem - wcześniej pobierałem już transakcję z krótkich okresów - aby sprawdzić w jaki sposób przetwarza je Sello. Wcześniej nie miałem z tym żadnych problemów. Teraz wygląda to tak - jakby Sello z jakiejś przyczyny szukało jakichś informacji dalej, aniżeli wyznaczona przeze mnie data początkowa.

Edytowane przez Wiktor Perliński
Link to postu

Temat był już poruszany na forum. Wpisz w wyszukiwarkę "pominięto"

U nas w firmie też jesteśmy po zabiegu "wymiany bazy" i też myśleliśmy, że pobierze tylko od tej daty co wpiszemy w Sello. Niestety Sello pobiera wszystkie transakcje do każdej aukcji i dopiero po swojej stronie pomija te sprzed wpisanej daty. Co najgorsze, Sello będzie za każdym razem pobierać te wszystkie dane jeżeli ich nie będzie w bazie. Dlatego u nas pobraliśmy wszystkie transakcje i dla tych sprzed ustalonej daty oznaczyliśmy jako anulowane (żeby Sello nie pobierało chociaż formularzy do tych transakcji).

W Sello powinno być jakieś ostrzeżenie przy tej rubryce do wpisania daty, bo dużo osób się już na to "nacieło".

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...