Skocz do zawartości

Usługa dostarczania danych lub inna usługa zwróciły stan E_FAIL.

Polecane posty

Bardzo Alarmująca sytuacja, mam kilka kont na jednej bazie -  ostatnio dodałem nowe konto. Przy wyborze "WSZYSTKIE" pokazuje wszystkie aukcje łącznie z nowym kontem poprawnie, natomiast jeżeli wybiorę tylko nowe konto system za każdym razem się zacina. Bardzo utrudnia to pracę - co może być przyczyną? Dodam że przy wyborze innych kont system działa poprawnie. Tylko przy ostatnio dodane konto powoduje problemy. (chodź działa poprawnie – wszystkie opcje – prócz tego iż nie mogę go widzieć pojedynczo bo zacina się system)

konto-nie laduje się..png

Edytowane przez Bartek Bama
Link to postu

Witam Panie Bartoszu - moja baza zajmuje 104 Giga – poczta raczej odpada - widzi  Pan jakąś inną możliwość aby do tego zajrzeć ( TeamViwer czy podoba możliwość )

Jest to bardzo poważny problem liczę na pomoc.

I cały czas czekamy baaardzo na możliwość usuwania starych aukcji i transakcji – ten parobem narasta mega lawinowo

pozdrawiam

 

Link to postu

Mamy naszego FTPa do którego adres zostanie podesłany po "papierkowej robocie". Można też wystawić nam tę bazę gdzieś z własnego serwera - oczywiście w obu przypadkach bazę trzeba spakować.

TV niestety nie wystarczy, bo tutaj musimy podpiąć się programem w wersji programistycznej pod bazę a na odległość przez Internet jest to raczej średnio możliwe. Coś jak naprawianie silnika w samochodzie przez telefon :) w stosunku do podłączenia auta pod komputer na warsztacie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...